Pošlete nám svůj dotaz
Pošlete nám svůj dotaz

Jméno *

E-mail *

Váš dotaz či zpráva *

Odeslat dotaz

Skvělá výkonnost týmu Alltraining.cz potvrzena v Chrudimi a Plzni na KPŽ.

Publikováno | Sdílet:

Skvělá výkonnost týmu Alltraining.cz potvrzena v Chrudimi a Plzni na KPŽ.

Reportáže ze dvou závodů Kola pro život s perfektními výsledky jezdců týmu Alltraining.cz čtěte níže aneb z tropů přímo do podzimu.

Chrudim

Již 22. ročník bikerského maratonu v Chrudimi se uskutečnil v sobotu 18.8.2018 což bylo doslova magické datum a zrovna toto datum se stalo osudným našemu letos velmi úspěšnému jezdci Filipu Rydvalovi, kterého den před startem postihly zdravotní potíže, ale i přes to na závod dorazil a doufal v zázrak, který se bohužel nekonal a 11. závod Kola pro život musel nedobrovolně vzdát.

Nicméně jsme měli ve startovním poli další želízka v ohni, které nechtěli dát svoji kůži lacino a bojovaly o pódiová umístění. Na náročné, lehce prodloužené trase B, která měřila 66 km, se všichni museli porvat nejen s 15ti km navíc, než je zvykem u ostatních závodů, ale i s teplým počasím, které ne a ne dát pokoj. Jen kousek po startu čekal bikery bonbónek v podobě dlouhých kamenných schodů.

Všichni jezdci našeho týmu si s tímto bonbónkem bez problému poradili. Poradili si i s dalšími nástrahami trati a posbírali velmi pěkná umístění v čele s Ivanem Šípalem a Zdeňkem Víškem, kteří opanovali své kategorie. Nejlepším ze všech našich jezdců byl v celkovém pořadí Michal Swárovský na 30. místě.

TRASA B:

8./30. Michal Swárovský, 1./40. Ivan Šípal, 14./65. Roman Štrbík, 6./113. Vladimír Průcha, 35./123. René Urban, 1./152. Zdeňek Víšek, 79./254. Aleš Dědek

TRASA C:

15./44. Karel Nykl, 34./93. Puhlovský Tomáš

 

Plzeň

V Plzni to bylo už jiné kafe než na předešlých závodech a to přímo diametrálně. Z tropů se přešlo rovnou do podzimu a bylo na každém, jak se s tím vypořádá. Trať nebyla výškově až tak náročná, ale na 55km trasy B čekalo na závodníky několik zrádných míst a jedním z nich byl prudký výjezd na kopec Krkavec, který závodnici na trase B absolvovali rovnou dvakrát.

Protože celý den provázeli přeháňky, byl výjezd o to náročnější. Jak je vidět na přiložených fotkách, před startem všichni plní úsměvů, v cíli tomu bylo již trošku jinak, leč všichni členové týmu Alltraining.cz se s těžkými podmínkami popasovali bez vážnějších problémů a potvrdili stabilní formu. Filip Rydal se po výpadku v Chrudimi vrátil do závodního kolotoče a obsadil pro něj letos „až“ 5. místo.

TRASA B:

2./5. Filip Rydal, 7./31. Vojtěch Beran, 11./37. Michal Swárovský, 1./38. Ivan Šípal, 16./80. Roman Štrbík, 26./92. Aleš Dědek, 9./110. Vladimír Průcha, 3./133. Zdeňek Víšek, 30./161. Karel Nykl, 48./166. Roman Kučera, …/173. Michal Janský, 86./338. Martin Vadlejch

TRASA C:

22./54. Tomáš Puhlovský

Alltraining.cz

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT