Pošlete nám svůj dotaz
Pošlete nám svůj dotaz

Jméno *

E-mail *

Váš dotaz či zpráva *

Odeslat dotaz

Ve Znojmě tým Alltraining.cz vybojoval pět medailí

Publikováno | Sdílet:

Ve Znojmě tým Alltraining.cz vybojoval pět medailí

V pořadí třináctý závod v termínové listině s datem 8. září 2018 – Znojmo Burčák Tour Kooperativy byl svátkem pro milovníky cyklistiky vína a burčáku. Při jeho 5. ročníku se zúčastnilo více než 2800 bikerů a stanovilo tak nový rekord KPŽ. Na tomto tak oblíbeném závodě nesměl tým Alltraining.cz chybět.

Téměř celý tým startoval na hlavní trase B, která měřila 57 km s minimálním převýšením 486 m. Samotný start se odehrál stejně jako v předchozích letech na Masarykově náměstí, v historickém centru Znojma.  Počasí závodu přálo, 25 stupňů a slunečno. Bylo tedy jasné, že se pojede velmi rychle.  Hned od startu se mezi prvními jezdci pohyboval Filip Rydval, nedaleko za ním Michal Swárovský a své zkušenosti na rovinaté trati zužitkovával jezdící trenér Vojtěch Beran. V celém závodu byla rozhodujícím faktorem správně zvolená taktika, jet vpředu a schovaný, to byl cíl k úspěchu.

Bohužel si svoji smůlu v tomto závodě vybral Filip Rydval, který měl defekt a musel třikrát dofukovat. V cíli to tedy dopadlo následovně, nejlepším byl Michal Swárovský na 14. místě, několik sekund za ním na 21. místě Vojtěch Beran, následovaný Ivanem Šípalem na 26. místě. Filip Rydval dobojoval závod na 32. místě. Všechna umístění jsou v celkovém pořadí a je tedy vidět, jak je tým Alltraining.cz kvalitní. Zbývající členové týmu opět potvrdili stále se držící skvělou formu. V dětském závodě jsme měli také naše želísko v ohni a byla jím Pavlínka Orlowská, která si dojela pro krásné třetí místo.  Všech pět medailových umístění v kategoriích je výsledkem výborné trénovanosti našich svěřenců. Trénujte i vy "CHYTŘE".

Děkujeme za vzornou reprezentaci týmu.

Alltraining.cz

TRASA B

14./6. Michal Swárovský, 3./21. Vojtěch Beran, 1./26. Ivan Šípal, 11./32. Filip Rydval, 8./52. Roman Štrbík, 22./85. Roman Kučera, 26./94. René Urban, 8./103. Vladimír Průcha, 2./135. Zdeněk Víšek, 79./264. Pavel Brabec

TRASA C

3./40. Bohumil Brhel, 17./44. Nykl Karel, 20./59. Tomáš Tichý, 22./66. Tomáš Puhlovský

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT