Poradit
Potřebujete poradit?
Potřebujete poradit?

E-mail *

Váš dotaz *

Odeslat dotaz
SOUHLAS SE ZPRACOVÁNÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ A ZASÍLÁNÍM OBCHODNÍCH SDĚLENÍ

SOUHLAS SE ZPRACOVÁNÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ A ZASÍLÁNÍM OBCHODNÍCH SDĚLENÍ

Zaškrtnutím políčka „souhlas se zasíláním obchodních sdělení“ udělujete společnosti Alltraining s.r.o., IČO: 24759481, se sídlem Praha 8 - Kobylisy, U nádrže 618/2, okres Praha Hl.m., PSČ 18200, zapsané v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze pod sp. zn. C 171996 (dále jen „Společnost“) souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů uvedených v registraci za účelem zasílání obchodních sdělení za níže uvedených podmínek:

Jaké údaje budeme zpracovávat?

  • Vaše identifikační a kontaktní údaje uvedené v registračním formuláři,


Pro jaké účely souhlas udělujete?
Vaše osobní údaje budeme zpracovávat za účelem zasílání novinek, nabídek služeb a zboží a jiných obchodních sdělení týkajících se naší Společnosti, včetně informací o novinkách z oblasti osobního tréninku, fyzioterapie, kempů pořádaných Společností, správné výživě, seminářích, a jiných akcích, a zlepšování kvality našich služeb a komunikace s Vámi, a to e-mailem, poštou nebo telefonicky.

Komu můžeme Vaše údaje předávat?
Vaše údaje můžeme předávat našim dodavatelům, kteří nám poskytují služby v oblasti mediálních služeb, marketingu nebo zasílání zpráv a zásilek.

Na jakou dobu souhlas udělujete?
Tento souhlas udělujete na dobu 10ti let ode dne podpisu tohoto souhlasu nebo do doby, dokud souhlas neodvoláte.

Jaká jsou Vaše práva?
Tento souhlas je poskytován dobrovolně a můžete ho kdykoliv odvolat, a to buď prostřednictví emailu vojtech.beran@alltraining.cz nebo písemně na adresu Společnosti, příp. využitím možnosti odvolání souhlasu u každého obchodního sdělení zaslaného prostřednictvím e-mailu.

Dále máte při splnění zákonných podmínek zejména právo na informace a přístup k osobním údajům, právo na opravu, právo na výmaz, právo na omezení zpracování, právo vnést námitky proti zpracovávání, právo na přenositelnost údajů a právo podat stížnost u Úřadu pro ochranu osobních údajů (www.uoou.cz).

Další informace o zpracování osobních údajů a Vašich právech naleznete na webových stránkách Společnosti Alltraining s.r.o. v sekci Ochrana osobních údajů.

 


SUPER BIKER - PARTNER SOUTĚŽE NUTREND

Vaše osobní údaje (jméno, příjmení, email) v souvislosti s registrací budou poskytnuty partnerskému subjektu NUTREND D.S., a.s., Chválkovice 604, 779 00 Olomouc, IČO 25853902, DIČ CZ25853902 pro marketingové účely. Především se jedná o zasílání obchodních sdělení na elektronickou adresu, přičemž je možnost jednoduchým způsobem souhlas odmítnout, a to při zaslání každé jednotlivé zprávy.