Pošlete nám svůj dotaz
Pošlete nám svůj dotaz

Jméno *

E-mail *

Váš dotaz či zpráva *

Odeslat dotaz

Co je můj trénink?

Chcete mít svůj osobní neveřejný profil, kde si můžete vést svůj trénink, shromažďovat data z absolvovaných testů, zapisovat výsledky ze závodů, přikládat vložené soubory a nebo se v případě krize poradit s naším odborníkem, kde jste udělali v přípravě chybu?

Proč On-line deník

Zajisté máte po bytě poházené sešítky, které se občas zatoulají. Také si zapisujete podrobně svůj trénink do počítače a radujete se ze zpětné vazby, když tu náhle „shoří“ harddisk a vy jen vyděšeně hledíte a říkáte si, co teď?

  • Chodíte cvičit, pravidelně trénujete a analyzujete tréninková data?
  • Máte svého trenéra, hodně cestujete?
  • Nejste našimi svěřenci Alltraining.cz, ale přesto byste chtěly mít data někde přehledně uložené?

Neváhejte a ZDARMA si založte svůj On-line deník. Základní funkce jsou taktéž ZDARMA pro všechnystačí se jen zaregistrovat.

 

Co jsme pro vás připravili?

  • Vedení tréninkových dat s vloženými přílohami
  • Sledování až 20 libovolně nastavitelných ukazatelů sumárně zobrazované v grafech
  • Přístup ke své osobní stránce kdekoli na světě
  • Základní funkce On-line deníku ZDARMA

 

Jak to u nás funguje?

ZAREGISTRUJTE SE a vyzkoušejte si náš On-line deník ZDARMA.

Pokud se vám nechce registrovat, vyzkoušejte a pořadně otestujte našeho "volného" uživatele s předplaceným online tréninkovým plánem a online  jídelníčkem.

Přihlašovací jméno: user.user

Heslo 12345

 

Jak vstoupit do osobního profilu a On-line deníku?

Váš osobní profil je i zároveň vaším online deníkem, ve kterém si můžete ZDARMA vést svůj tréninkový deník, zapisovat sportovní data, komunikovat jeho prostřednictvím se svým osobním trenérem/ dietologem, či skrze schránku můžete sledovat průběh vaší objednávky z nabídky našich produktů. Přes svůj osobní profil jste s námi neustále v obraze.

 

Jak vstoupit do svého On-line deníku?

Pro vstup do osobní schránky zadejte EMAIL/ JMÉNO a HESLO (jméno, které jste zadávali při vyplňování formuláře při registraci). Klikněte na tlačítko PŘIHLÁSIT a systém vás automaticky přihlásí.

Poté vidíte v okně MŮJ TRÉNINK (při jejím prokliknutí se dostanete do vaší osobní schránky). Odkazy na tréninkový plán, Online deník, Soutěže, Testy, informace od trenéra, vaší objednávku, ...atd... Na jejich kliknutí prostoupíte plně do svého osobního profilu, kde budete mít připravená všechny důležitá data pro další spolupráci.