Pošlete nám svůj dotaz
Pošlete nám svůj dotaz

Jméno *

E-mail *

Tel

Váš dotaz či zpráva *

Odeslat dotaz
Kemp na klíč

Kemp na klíč

Naše tréninkové a rehabilitační centrum se stará jak o špičkové sportovce České republiky, tak o úplné začátečníky. Žijeme sportem. Žijeme vášní a příběhy, které sport vypráví. Naším cílem i vizí je, jak naučit správnému pohybu a radosti ze sportu samotným jedincům, tak i zprostředkovávat tyto příběhy, emoce a zážitky ostatním „sportovním nováčkům“. Organizujeme cesty za sportem na klíč.

Kamkoli chcete, jak náročné chcete, kdykoli chcete!

Celoročně pořádáme sportovní pobyty, tréninkové kempy i teambuildingy pro firemní klientelu v Čechách i zahraničí. Naše tréninkové centrum patří ke špičce ve svém oboru. Jsme specialisté na sportovní pobyty a dovolenou s programem. K dnešnímu dni máme za sebou 260 tréninkových pobytů, které nás řadí mezi nejproduktivnější centrum ve svém oboru. Kdo jiný, než zkušení trenéři a pedagogové Vás metodicky naučí ovládat své kolo, správně zatěžovat tělo a odhadnout, jakou náplň do Vašeho eventu zařadit. Přidanou hodnotou všech pořádaných akcí naším tréninkovým centrem je jejich jedinečnost, atraktivnost a zážitky.

Naše práce se opírá o dlouhodobé zkušenosti z vrcholového, výkonnostního sportu a zdravého životního stylu. Náš tým odborníků složený z profesionálních trenérů, dietologů, fyzioterapeutů a masérů pomůže všem věkovým kategoriím populace. Od těch nejmladších po nejstarší, od začátečníků až po ty, co si chtějí dát pořádně do těla.

Základem kvalitního event managementu je full-service, v rámci kterého se o všechny organizační a technické věci postaráme my, zatímco klient si užije akci bez starostí a stresu. Kontaktujte nás a my pro Vás zajistíme v jakékoli oblasti event managementu servis od A do Z. S ohledem na cílovou skupinu a účel eventu navrhneme vhodný výběr sportovní náplně, zajistíme vhodnou lokalitu, ubytování a potřebné prostory. Dále kvalitní catering, celodenní program, kompletní technické vybavení i personální obsazení. Zkrátka postaráme se o celé spektrum souvisejících služeb.

Dbáme na to, aby každý sportovní event odpovídal Vašim cílům a představám. Proto naplánování a realizace eventu vždy vychází z Vašich požadavků a představ. Eventy připravujeme pro každou firmu přímo na klíč. Zajistíme pro Vás vše od vytvoření pozvánek až po závěrečný feedback od pozvaných hostů.

 

 Vytvoříme vám akci na klíč
Odeslat poptávku
* - povinné