Pošlete nám svůj dotaz
Pošlete nám svůj dotaz

Jméno *

E-mail *

Váš dotaz či zpráva *

Odeslat dotaz
Kemp na klíč

Kemp na klíč

Naše tréninkové a rehabilitační centrum se stará, jak o špičkové sportovce České republiky, tak o úplné začátečníky. Žijeme sportem. Žijeme vášní a příběhy, které sport vypráví. Naším cílem i vizí je jak naučit správnému pohybu a radosti ze sportu samotným jedincům, tak i zprostředkovávat tyto příběhy, emoce a zážitky i ostatním „sportovním nováčkům“. Organizujeme cesty za sportem na klíč.

Kamkoli chcete, jak náročné chcete a kdykoli chcete!

Celoročně pořádáme sportovní tématicky zaměřené pobyty, tréninkové kempy i teambuildingy pro firemní klientelu v Čechách i zahraničí. Naše tréninkové centrum patří ke špičce ve svém oboru. Jsme specialisté na sportovní pobyty a dovolenou s programem. K dnešnímu dni máme za sebou 260 tréninkových pobytů, které nás řadí mezi nejproduktivnější centrum ve svém oboru. Kdo jiný než zkušený než zkušení trenéři a pedagogové vás metodicky naučí ovládat své kolo a správně zatěžovat tělo a odhadnout jakou náplň do vašeho eventu zařadit. Přidanou hodnotou všech pořádaných akcí naším tréninkovým centrem je jejich jedinečnost, atraktivnost a zážitky.

Naše práce se opírá o dlouhodobé zkušenosti z vrcholového, výkonnostního sportu a zdravého životního stylu. Náš tým odborníků složený s profesionálních trenérů, dietologů, fyzioterapeutů a masérů pomůže všem věkovým kategoriím populace. Od těch nejmladších po nejstarší, od začátečníků, až po ty, co si chtějí dát pořádně do těla.

Základem kvalitního event managementu je full-service, v rámci kterého se o všechny organizační a technické věci postaráme my, zatímco klient si užije akci bez starostí a stresu. Kontaktujte nás a my pro vás zajistíme v jakékoli oblasti event managementu servis od A do Z. S ohledem na cílovou skupinu a účel eventu navrhneme vhodný výběr sportovní náplně, zajistíme vhodnou lokalitu, ubytování, či potřebné prostory. Dále kvalitní catering, celodenní program, kompletní technické vybavení i personální obsazení. Zkrátka postaráme se o celé spektrum souvisejících služeb.

Dbáme na to, aby každý sportovní event odpovídal vašim cílům a představám. Proto naplánování a realizace eventu vždy vychází z vašich požadavků a představ. Eventy připravujeme pro každou firmu přímo na klíč. Zajistíme pro vás vše od vytvoření pozvánek, až po závěrečný feedback od pozvaných hostů.

 

 Vytvoříme vám akci na klíč
Odeslat poptávku
* - povinné