Pošlete nám svůj dotaz
Pošlete nám svůj dotaz

Jméno *

E-mail *

Váš dotaz či zpráva *

Odeslat dotaz
Tréninkové a rehabilitační centrum

Tréninkové a rehabilitační centrum

Tréninkové a rehabilitační centrum Alltraining.cz pod vedením zkušeného trenéra řady vrcholových sportovců Mgr.Vojtěcha Berana a fyzioterapeutky olympioniků Mgr.Terezy Beranové je zárukou kvality a nejvyšší odbornosti v oblasti sportu. Přinášíme vám novou moderní koncepci a možnost sportovního vyžití, které vám ze sportování přinesou radost a příjemný prožitek.

Centrum je složeno ze čtyř do sebe zapadajících sekcí:

TRÉNINK A TESTOVÁNÍ, REGENERACE A REHABILITACE, VÝŽIVA, KEMPY

Naším cílem je najít optimální skloubení volného času, pracovního vytížení a rodiny tak, aby vás sportování bavilo, žili jste zdravě a našli jste u nás komplex služeb, který vám přinese z pohybu radost a příjemný prožitek!


1. Trénink a testování

Naučíme vás správně a efektivně zatěžovat své tělo! Sestavíme individuální plán na míru! Ověříme i funkčnost vašeho kardiovaskulárního systému na zátěžovém testu, či správně nastavíme posed na vašem kole (Body Geometry fit).

2. Regenerace a rehabilitace

Pomůžeme vám od dlouhodobé chronické či akutní bolesti pohybového aparátu, naučíme vás správné protažení a posílení svalů, korekci sedu a stoje nebo jen tělo necháte odpočinout a zrelaxovat. Vysoce odborná péče napomáhá jak špičkovým vrcholovým sportovcům, tak klientům s obtížemi, kteří chtějí zlepšit svůj zdravotní stav a zbavit se bolestí.

3. Výživa

Pomůžeme zformovat stravovací návyky, sestavíme stravovací individuální plán a naučíme vás jak správně volit stravu a potraviny ve vašem běžném denním režimu tak, abyste se cítili fajn.

4. Kempy

Celoročně pořádáme sportovní tematicky zaměřené pobyty, tréninkové kempy i teambuildingy pro firemní klientelu v Čechách i zahraničí. Naše tréninkové centrum patří ke špičce ve svém oboru. Jsme specialisté na sportovní pobyty a dovolenou s programem. K dnešnímu dni máme za sebou 260 tréninkových pobytů, které nás řadí mezi nejproduktivnější centrum ve svém oboru. Kdo jiný, než zkušení trenéři a pedagogové, vás metodicky naučí ovládat své kolo a správně zatěžovat tělo. Přidanou hodnotou všech pořádaných akcí naším tréninkovým centrem je jejich jedinečnost, atraktivnost a zážitky.

Naše práce se opírá o dlouhodobé zkušenosti z vrcholového, výkonnostního sportu a zdravého životního stylu. Náš tým odborníků složený s profesionálních trenérů, dietologů, fyzioterapeutů a masérů pomůže všem věkovým kategoriím. Od těch nejmladších po nejstarší, od začátečníků, až po vrcholové sportovce.

JSME NA TRHU JIŽ OD ROKU 2005! Trénujte, sportujte a pečujte o své tělo s námi chytře i vy!