Poradit
Potřebujete poradit?
Potřebujete poradit?

E-mail *

Váš dotaz *

Odeslat dotaz

ON-LINE TRÉNINK

Vyzkoušejte nové moderní metody a trénujte chytře!

Pomáháme všem věkovým i výkonnostním skupinám od začátečníků až po vrcholové sportovce!

Bavte se sportem a trénujte chytře!


Zlepšete kondici, zefektivněte Váš čas a dejte sportování jasný směr a systém. Trénujte chytře pomocí progresivní nové a moderní tréninkové koncepce zkušeného trenéra Mgr. Vojtěcha Berana. Naučíme Vás správně zatěžovat tělo a docílíme toho, aby Vás sportování bavilo, přinášelo radost a naplnění Vašich sportovních snů a cílů! 

 

 

Výhodou našeho vedení je individuální přístup s každodenní on-line zpětnou vazbou. Pomůžeme začátečníkům i vrcholovým sportovcům, kteří chtějí správně a efektivně trénovat. Kdo jiný, než zkušený trenér a pedagog, Vás metodicky naučí ovládat své kolo a správně systematicky zatěžovat tělo.

Náš systém tréninkového vedení je velmi flexibilní a přizpůsobivý Vašim požadavkům, časovým možnostem a především Vaší výkonnosti. Připravíme Vám osobní tréninkový plán, který bude splňovat všechna kritéria nejmodernějších trendů ve sportovní přípravě. Přes svůj osobní profil, přístupný on-line, zajistíme přehled o všech Vašich sportovních aktivitách včetně zpětné vazby od Vašeho osobního trenéra, který Vám tak bude stále na blízku pro každou radu. 

..

 

Zahájení spolupráce je složeno ze třech kroků:

 • vstupní konzultace: aktuální cíle, časové možnosti, fyzický stav podle zátěžového testu
 • výběr správného balíčku pro efektivní tréninkovou péči
 • on-line komunikace s trenérem

 • Prvním krokem je vstupní konzultacevytyčením cílů, vhodná kombinace sportovních odvětví, časových možností, systému zatížení organismu a zátěžový test. Ten pomůže odhalit aktuální stav Vaší fyzické kondice, určí správné tepové zóny pro individuální trénink i navržení optimálního tréninkového plánu.
 • Druhým krokem je správný výběr tréninkových balíčků z naší nabídky. Vyberete si podle našeho tréninkového průvodce pro Vás nejvhodnější tréninkový balíček. Důležité je při výběru pamatovat na efektivní využití nabízených služeb, které budete ve všech případech moci každodenně využívat se svým osobním trenérem.
 • Třetím krokem je již samotná on-line komunikace ve Vašem profilu na našich webových stránkách, kde máte vložen individuální tréninkový plán, který můžete každodenně konzultovat se svým osobním trenérem. Při Vašem sportování můžete plně hodnotit pocity při zatížení rychlou zpětnou vazbou on-line.

 

 

Vyplňte jednoduchý dotazník, který Vám pomůže při výběru co nejvhodnějšího tréninkového programu.

 

 

Jak často mohu trénovat?


Kolik mám pro sport času?


Čeho chci sportováním dosáhnout?

Vybrat správný balíček

Vyberte správný tréninkový balíček, který využijete naplno.

 

 

 

Tréninkové balíčky

 

 standardní služby

 (u všech balíčků)     

 •  zpětná vazba přes Vaši osobní schránku
 •  pružná úprava podle změn časových možností klienta a záznamů TF dle okamžité zpětné vazby nejpozději do 24 hodin
 •  okamžitá zpětná reakce trenéra na komentář k absolvované tréninkové jednotce
 •  neomezená komunikace s trenérem prostřednictvím komunikátoru
 •  vlastní fotodeník
 • možnost sledovat až 20 tréninkových ukazatelů v grafech
 •  vstupní konzultace s upřesněním tréninků a vytyčených cílů                                       
 tréninkový plán  rámcový  podrobný  podrobný  podrobný
 vyhodnocení zatížení z grafu -  rámcové  podrobné  podrobné
 telefonní konzultace -  -  1x týdně  1x týdně
 individuální tréninková lekce -  -  -  neomezeně
 trenér na tréninkovém pobytu -  -  -  ano
 vstupní zátěžový test -  -  -  ano
 stravovací režim a suplementace -  ano  ano  ano
 plánování intenzity  tepová frekvence (TF) tepová frekvence (TF), výkon (W) tepová frekvence (TF), výkon (W) tepová frekvence (TF), výkon (W)
 min. doporučená délka spolupráce  3 měsíce   3 měsíce  3 měsíce až 1 rok  1 rok
         

 Cena

1 174 Kč *
  1 383 Kč *   1 816 Kč *

 individuální

 

  * cena od/1 měsíc

 

Aktivní sportovec se znalostmi v oblasti trenérství, výživy, regeneračních procedur a východní medicíny

Mgr. Vojtěch Beran
Hlavní trenér, zakladatel a garant konceptu Alltraining.cz

tel.: +420 777 871 045

email: beran@alltraining.cz

Vzdělání na VŠ:

Absolvent fakulty tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy. Dlouhodobá aktivní činnost ve vrcholové cyklistice (závodník 1993 - 2004 ASC Dukla Praha).

Aktivní sportovec se znalostmi v oblasti trenérství, výživy, regeneračních procedur a východní medicíny.

 

  

Trenér I. třídy - cyklistika (absolvované na UK FTVS, VŠ), trenérská praxe od 2004 (Dukla Praha, dále vlastní klub CK Alltraining.cz).
Specializace na trénink s využitím wattového výkonu (první diplomová práce o wattech v ČR, 2007)


Ostatní certifikace:
Trenér atletiky III. tř., instruktor lyžování, masér (UK FTVS - klasická sportovní, reflexní, čínská tlaková, baňková masáž), dietolog se zaměřením na sportovní suplementaci.


Trenérské úspěchy


Aktuální svěřenci – profesionálové, vrcholový sport:
• Od r. 2014 aktuální trenér Michala Prokopa (3x Mistr světa, 2x vítěz světového poháru, 3x Mistr Evropy ve Fourcrossu), nyní specializace v závodech Enduro na světové úrovni
Od r. 2012 aktuální trenér Jana Strože (přední maratonec a reprezentant ČR, Elite)
Od r. 2013 aktuální trenér Jiřího Hudečka (3. místo MČR XC maraton 2015, Mistr ČR v časovce jednotlivců 2013, přední maratonec a reprezentant ČR, Elite)
Tereza Beranová (Trefná) (Akademická mistryně ČR 2010, 2011, Mistryně amatérských cyklistů (časovka, silniční závod) 2011, 2012, 2013, Mistryně ČR – časovka dvojic 2012 Ženy Elite, vítězka etapy světového poháru UCI 2.2.– Rusko, ženy elite 2014

Aktuální konzultant – dlouhodobá spolupráce:
2009 - 2013 trenér Kristiána Hynka (Mistr Evropy 2012, 3. místo na ME 2013, Mistr ČR v XC a půlmaraton MTB - 2007, 2008), nyní odborné konzultace

2007 - 2014 trenér Jana Vastla (Mistr ČR v XC 2012, reprezentant ČR v cyklokrosu, MTB, Junior), nyní odborné konzultace

Aktuální svěřenci z vrcholového sportu:
Trenér handicapovaného cyklisty Jiřího Boušky (2006 - 2011, za trenérské vedení u Alltraining.cz získal titul mistra světa, olympijské medaile, medaile z mistrovství světa), Katarína Hranaiová (cyklistické začátky, trenér 2009 - 2010), Zuzana Neckářová (cyklistické začátky, 2014: 2x mistryně amatérských cyklistů (časovka, silniční závod), 4. místo časovka - Ženy Elite, trenér 2011 - 2014))

Dlouhodobě konzultující mládež: U23 (2015): Jakub Novák, Michal Swarovský, Jakub Jirků, Zdeněk Morávek, Šimon Nekola, Martin Pech

Úspěšní svěřenci:
Ivan Pašek (2x Mistr světa lékařů 2011, časovka, silniční závod), Vojtěch Stránský (3. na mistrovství světa v orientačním závodě MTBO 2009, junior), Martin Adam (Mistr unie amatérských cyklistů – MTB XC 2011, 2012), Petr Novák (trenérské vedení – 2011, 6. místo časovka elite muži), Ivan Šípal, David Klap, Dominik Špilak, Tomáš Vosátko, Božena Kučerová, Hana Falcová, Zdeněk Víšek a řada předních amatérských a vrcholových cyklistů.


 

OD ZAČÁTEČNÍKŮ PO VRCHOLOVÉ SPORTOVCE S VÍCE NEŽ 4500 SPOKOJENÝMI KLIENTY

Jsme rádi, že jsme mohli již mnoha českým sportovcům, zejména cyklistům, poradit, jak správně a efektivně zatěžovat své tělo. Pod rukama nám prošlo již spousty sportovních nadšenců od začátečníků až po vrcholové sportovce. Všichni se naučili naslouchat svému tělu, bavit se sportem a trénovat chytře. Jak to vidí ti nejlepší a nejúspěšnější svěřenci trenéra Vojtěcha Berana a našeho tréninkového centra Alltraining.cz?


 

Michal Prokop

„S trenérem Vojtěchem Beranem z Alltraining.cz jsem zahájil spolupráci na podzim, kdy jsem se chtěl dostat do formy po operaci páteře a hlavně připravit na sezónu 2015 v enduru. Chtěl jsem po Vojtovi v podstatě nemožné, aby mě ryzího sprintera připravil na enduro, kde vytrvalost hraje zásadní roli. Zatím mé výsledky letošní sezóny dokazují, že tréninkové dávky a moderní koncepce jsou ku prospěchu. Oceňuji zejména interaktivitu online komunikace, kdy je možnost být s trenérem v podstatě kdykoliv ve spojení. Vojta má dlouholeté zkušenosti a velmi citlivé pojetí pro dávkování zatížení do tréninku a to je přesně to, co jsem hledal.“

 


Michal Prokop, závodník MTB Fourcross, 4x mistr světa, Enduro, (svěřenec od 2014)


 

Jan Vastl 

„S Vojtou jsem začal spolupracovat v žácích, při prvním tréninkovém kempu na Mallorce, kde mi poprvé poradil, jak smysluplně trénovat. Díky jeho vedení a progresivní koncepci tréninkového centra Alltraining.cz moje výkonnost postupně rostla přes první vítězství v ČP, až po vítězství v závodě Světového poháru. Vojto, děkuji za nové metody a všechny rady, které mě posouvají stále vpřed, jednou pod tvým vedením budu MISTREM SVĚTA! Jdeme do toho naplno.“

 

 

 

 

Jan Vastl, závodník MTB XC, několikanásobný mistr ČR v XC, (svěřenec od 2007)


 

Jan Strož 

„S Vojtou jsem začal spolupracovat od listopadu 2012, kdy jsme po několika schůzkách našli společnou řeč a vizi, jak posunout výkon dále. V danou dobu jsem se nacházel v situaci, kdy jsem tápal. A přišlo mi, že nevím jak z tohoto kruhu ven, aby se to otočilo správným směrem. Vojta mi hned na začátku naší spolupráce ukázal směr tréninku, kterým bych se určitě sám nevydal. Po vzájemném poznávání a zvykaní si na nový moderní styl tréninku začala výkonnost stoupat velice rychle. Po dvou letech jsem se dočkal a začal uročit několika vítězstvími v domácím seriálu Kolo pro život i na mezinárodním poli (3. misto na UCI Maratonu Malevil Cupu, 8. místo na Dolomity Superbike). Věřim, že se nám společnými silami podaří výkon ještě zvednout a mým cílem je vybojovat pod vedením mého trenéra světovou medaili!“


Jan Strož, MTB XC maratonec, (svěřenec od 2012)


 

Kristian Hynek

„Velké plus ve spolupráci vidím mladý a dynamický kolektiv! Dále je velké plus on-line komunikace, kde jsme s trenérem na základě aktuálních stavů i pocitů schopni rychle reagovat na tréninkové změny v plánu. Využívám i osobních konzultací v terénu.  Občas vyrazíme s trenérem Vojtěchem Beranem na trénink a zkorigujeme potřebnou techniku jízdy. Díky za systematický trénink, stal jsem se pod ním MISTREM EVROPY, medailistou z MISTROVSVÍ SVĚTA a teď chci být nejlepší na světě!“

 

 

 

 

Kristián Hynek, MTB XC maratonec, mistr Evropy 2012, (svěřenec od 2009)


 

Jiří Hudeček 

„S Alltraining.cz a trenérem Vojtěchem Beranem jsem začal spolupracovat před rokem. Po vzájemném oťukávání jsem zjistil, že Vojtovi rady umístěné v jednoduchém a přehledném osobním deníku jsou pro mne kdekoliv využitelné, a proto jsem i s vedením maximálně spokojen. I když je na mě trenér mnohdy dost tvrdý a neúprosný, má cit pro optimální zatížení těla a díky online systému je mi vždy na blízku, ať jsem kdekoli. S trenérem se vidím často i na závodech, probereme tam vždy slabiny a naladíme trénink dále. Věřím, že v příštích letech zazářím na maratonském mistrovství světa, kde chci tréninkovému centru Alltraining.cz a sobě za odměnu vybojovat světovou medaili!“

 

 


Jiří Hudeček, MTB XC maratonec, mistr ČR Elite - časovka jednotlivců, 2011, (svěřenec od 2014)


 

Filip Kubín

„S trenérem Vojtěchem Beranem spolupracuji již 3 roky od úplných začátků výkonnostní cyklistiky. Naučil mě, jak správně trénovat a připravovat se na závody. Líbí se mi pestrý trénink, který spolu každodenně konzultujeme on-line. Vojta se mnou často vyrazí i na trénink, kde mi opraví špatnou techniku. Každý den se snažím odstraňovat chyby a chci být stále lepší. Titul mistra republiky 2015 v kategorii mužů byl pro mě odměnou za dřinu, která mě pod tvrdým tréninkem baví a za to děkuji celému tréninkovému centru Alltraining.cz.“

 

 

 

 

Filip Kubín, MTB XC, mistr ČR Eliminátor 2015,  (svěřenec od 2010)


 

Tereza Beranová (Trefná) 

„Z basketbalistky jsem se stala vrcholovou závodnicí českého národního týmu v silniční cyklistice. Vyhrála jsem mnoho závodů Českého poháru, několik titulů amatérské mistryně ČR a nejcennější trofejí byla vyhraná etapa světového poháru v Rusku! Nikdy bych tomu nevěřila, že za tak krátkou dobu se mohu vypracovat a rovnat se světovými závodnicemi. Za to patří velké díky trenérovi a mému manželovi. Tréninkové metody Vojty jsou sice náročné a tvrdé, ale účinné. Díky za to, že jsem je mohla absolvovat.“

 

 

 

 

Tereza Beranová, silniční cyklistka (vítězka SP Rusko, několikanásobná mistryně ČR, manželka)


 

Jiří Bouška 

„Spolupráci s tréninkovým centrem Alltraining.cz mohu jedině doporučit. Výhodou je mladý dynamicky se rozvíjející kolektiv, který mě motivuje stále kupředu. Spolupráce se zkušeným trenérem Vojtěchem Beranem vygradovala v roce 2009 titulem mistra světa v kilometru s pevným startem. Děkuji za všechno, co jste pro mě v Alltraining.cz udělali!“

 

 

 

 

 

Jiří Bouška, handicapovaný cyklista, několikanásobný mistr světa, (svěřenec 2006 – 2011)


 

 

Tréninkové balíčky

Chci být fit – 3 měsíce

Zaměříme se především na zlepšení fyzického stavu s cílem naučit správně zatěžovat Vaše tělo. Určeno speciálně pro začátečníky, nezávodní sportovce a všechny, kdo chtějí zdravě žít.

Standardní služby
Tréninkový plán: rámcový
Plánování intenzity: tepová frekvence (TF)

1 383 Kč
od měsíčně
Objednat
Detail programu

Co tréninkový on-line balíček nabízí

Chci být fit je program určený pro ty z Vás, kteří se chtějí danému sportu věnovat několik dní v týdnu pravidelně po celý rok bez velkého drilu. Váš trénink bude zaměřen především na zlepšení fyzického stavu a naučení správného a systematického zatěžování organismu. Tímto programem zlepšíte kondici, zredukujete hmotnost, naučíte se zatěžovat správně organismus a nasměřujete svoje sportování jasným směrem.

Program nabízí základní doporučení v rámcově zpracovaném plánu, každodenní kontakt s trenérem, který bude Váš tréninkový plán upravovat dle Vašich časových možností. Společně se svým osobním trenérem budete pracovat s tréninkovým deníkem a každodenně budete  spolu moci konzultovat absolvovaná zatížení a hodnotit pocity z uplynulého tréninku zpětnou vazbou. Určeno speciálně pro začátečníky, nezávodní sportovce a všechny, kdo chtějí zdravě žít.


Detaily programu

 • Rámcově zpracovaný tréninkový plán
 • Zpětná vazba přes Vaši osobní schránku
 • Pružná úprava podle změn časových možností klienta a záznamů TF dle okamžité zpětné vazby nejpozději do 24 hod.
 • Okamžitá zpětná reakce trenéra na komentář k absolvované tréninkové jednotce
 • Neomezená komunikace s trenérem prostřednictvím komunikátoru
 • Vlastní fotodeník
 • Možnost sledovat až 20 tréninkových ukazatelů v grafech
 • Vstupní konzultace s upřesněním tréninku a vytyčených cílů
 • Minimální délka spolupráce 3 měsíce
 • Plánování intenzity – tepová frekvence (TF)

*Zátěžový test není zahrnut v ceně tréninkového programu

*Rámcově zpracovaný plán neobsahuje podrobné rozpracování intenzit a intervalů


Ceník

3 měsíce 6 měsíců 12 měsíců
Chci být fit – 3 měsíce
3 x 4470 Kč = 4 470 Kč
 
6 x 1348 Kč = 8 090 Kč
sleva 400 Kč
12 x 1383 Kč = 16 590 Kč
sleva 1 290 Kč
Vložit do košíku

Uvedené částky jsou včetně DPH
Chci trénovat – 3 měsíce

Do Vašeho trénování bude vnesen určitý řád a systém, který podpoří Vaši chuť do sportování a maximální využití volného času. Určeno pro aktivní sportovce a začínající amatérské závodníky.

Standardní služby
Tréninkový plán: podrobný
Vyhodnocení tréninkového grafu: rámcově
Stravovací režim a suplementace: ano
Plánování intenzity: tepová frekvence (TF), výkon (W)

1 816 Kč
od měsíčně
Objednat
Detail programu

Co tréninkový on-line balíček nabízí

Chci trénovat je program určený pro ty z Vás, kteří se chtějí danému sportu věnovat několik dní v týdnu pravidelně po celou sezónu a chtějí se správně a efektivně naučit trénovat. Váš trénink bude zaměřen především na zlepšení fyzické zdatnosti a stabilizaci výkonnosti. Do Vašeho trénování bude vnesen určitý řád a systém, který podpoří Vaši chuť do sportování a maximální využití volného času. Cíleně však předejdete případnému přepětí či přetrénování organismu.

Program nabízí podrobně rozpracovaný tréninkový plán, každodenní kontakt s trenérem, který bude Váš tréninkový plán denně upravovat dle Vašich časových možností a naučí Vás správně zatěžovat organismus. Společně se svým osobním trenérem budete pracovat s tréninkovým deníkem a každodenně budete spolu moci konzultovat absolvovaná zatížení a hodnotit pocity z uplynulého tréninku zpětnou vazbou, podpořenou i o výstupy z tréninkových grafů, které napomohou lepší zpětné vazbě v tréninku a snazšího dosažení stanovených cílů. Program je určen pro aktivní sportovce, začínající amatérské závodníky.


Detaily programu

 • Podrobně zpracovaný tréninkový plán
 • Rámcové vyhodnocení tréninkového grafu ze zatížení
 • Rychlá zpětná vazba přes Vaši osobní schránku
 • Pružná úprava podle změn časových možností klienta a záznamů TF dle okamžité zpětné vazby nejpozději do 24 hod.
 • Okamžitá zpětná reakce trenéra na komentář k absolvované tréninkové jednotce
 • Neomezená komunikace s trenérem prostřednictvím komunikátoru
 • Základní zformování stravovacího režimu a doporučení suplementace v tréninkovém procesu
 • Vlastní fotodeník
 • Možnost sledovat až 20 tréninkových ukazatelů v grafech
 • Vstupní konzultace s upřesněním tréninku a vytyčených cílů
 • Minimální délka spolupráce 3 měsíce
 • Plánování intenzity – pulz (TF)/ wattový výkon (W)

 

*Zátěžový test není zahrnut v ceně tréninkového programu

* DETAILNÍ VYHODNOCENÍ GRAFU ZATÍŽENÍ z tréninku nabízí program Chci závodit

Ceník

3 měsíce 6 měsíců 12 měsíců
3 x 1990 Kč = 5 970 Kč
 
6 x 1915 Kč = 11 490 Kč
sleva 450 Kč
12 x 1816 Kč = 21 790 Kč
sleva 2 090 Kč
Vložit do košíku

Uvedené částky jsou včetně DPH
Chci závodit – 6 měsíců

Naučíme Vás cíleně trénovat. Podrobně rozpracovaný tréninkový plán s detailním rozborem výkonu Vás cíleně povede k vytyčeným závodům a cílům. Určeno pro výkonnostní sportovce a závodníky.

Standardní služby
Tréninkový plán: podrobný
Vyhodnocení tréninkového grafu: podrobný
Telefonní konzultace: 1 x týdně
Stravovací režim a suplementace: ano
Plánování intenzity: tepová frekcence (TF), výkon (W)

2 775 Kč
od měsíčně
Objednat
Detail programu

 


Co tréninkový on-line balíček nabízí

Chci závodit je program vhodný pro ty z Vás, kteří cíleně trénují a chtějí uspět i na soutěžích, ke kterým se cíleně a systematicky připravují. Váš trénink bude zaměřen především na úspěšné zdolání vytyčených cílů. Do Vašeho trénování bude vnesen pevný řád se systémem, který podpoří Vaši chuť do sportování a maximálně využije Váš volný čas k úspěšnému zlepšování a zdolávání Vašich osobních cílů. Cíleně budeme schopni naplánovat formu a plně předejít případnému přepětí či přetrénování organismu.

Program nabízí podrobně rozpracovaný tréninkový plán, detailní rozbor tréninkového grafu zatížení, každodenní kontakt s trenérem, který bude Váš tréninkový plán denně upravovat dle vašich časových možností. Naučíme Vás správně zatěžovat organismus a vyhodnocovat svůj stav trénovanosti a reakce na zatížení. Společně se svým osobním trenérem budete pracovat s tréninkovým deníkem a každodenně budete spolu moci konzultovat absolvovaná zatížení a hodnotit pocity z uplynulého tréninku zpětnou vazbou, podpořenou i o výstupy z tréninkových grafů, které napomohou lepší zpětné vazbě v tréninku a snazšího dosažení stanovených cílů. Program je určen pro výkonnostní sportovce a závodníky.


Detaily programu

 • Podrobně zpracovaný tréninkový plán
 • Podrobné vyhodnocení tréninkového grafu ze zatížení
 • Telefonní konzultace 1x za týden
 • Rychlá zpětná vazba přes Vaši osobní schránku
 • Pružná úprava podle změn časových možností klienta a záznamů TF dle okamžité zpětné vazby nejpozději do 24 hod.
 • Okamžitá zpětná reakce trenéra na komentář k absolvované tréninkové jednotce
 • Neomezená komunikace s trenérem prostřednictvím komunikátoru
 • Základní zformování stravovacího režimu a doporučení suplementace v tréninkovém procesu
 • Vlastní fotodeník
 • Možnost sledovat až 20 tréninkových ukazatelů v grafech
 • Vstupní konzultace s upřesněním tréninku a vytyčených cílů
 • Minimální délka spolupráce 6 měsíců / Doporučená minimální délka spolupráce 1 rok
 • Plánování intenzity – tepová frekvence (TF)/ wattový výkon (W)

*Zátěžový test není zahrnut v ceně tréninkového programu

Ceník

6 měsíců 9 měsíců 12 měsíců
6 x 2990 Kč = 17 940 Kč
 
9 x 2818 Kč = 25 360 Kč
sleva 1 550 Kč
12 x 2775 Kč = 33 300 Kč
sleva 2 580 Kč
Vložit do košíku

Uvedené částky jsou včetně DPH
Chci vítězit

Program je vhodný pro ty z Vás, co chtějí při sportu dosáhnout totálního maxima s tou nejlepší péčí. Tento program využívají ti nejlepší čeští profesionálové jako je Michal Prokop, Jan Strož, Jan Vastl, Krystián Hynek, Jiří Hudeček. Určeno pro vrcholové sportovce a ty nejnáročnější z Vás.

Standardní služby
Tréninkový plán: podrobný
Vyhodnocení tréninkového grafu: podrobný
Individuální tréninkové lekce: neomezeně
Trenér na tréninkovém pobytu: ano
Vstupní zátěžová test: ano
Telefonní konzultace: 1 x týdně
Stravovací režim a suplementace: ano
Plánování intenzity: tepová frekvence (TF), výkon (W)

Na dotaz
individuálně
Objednat
Detail programu

Co tréninkový on-line balíček nabízí

Chci vítězit je program vhodný pro ty z Vás, jež chtějí při sportu dosáhnout maxima a chtějí mít maximální péči, kterou jsme schopni poskytnout. Zejména byl program uzpůsoben pro vrcholové a profesionální sportovce, kteří potřebují být se svým trenérem v každodenním spojení a osobním kontaktu. Váš trénink bude zaměřen především na úspěšné zdolání vytyčených cílů. Do Vašeho trénování bude vnesen jasný a pevný řád se systémem, který podpoří Vaši chuť do sportování a maximálně využije Váš volný čas k úspěšnému zlepšování a zdolávání Vašich osobních cílů a pokoření všech soupeřů. Cíleně budeme schopni naplánovat formu, vyladit na důležitý start a plně předejít případnému přepětí či přetrénování organismu.

Program nabízí podrobně rozpracovaný tréninkový plán, detailní rozbor tréninkového grafu zatížení, každodenní kontakt s trenérem, který bude Váš tréninkový plán denně upravovat dle Vašich časových možností. Naučíme Vás správně zatěžovat organismus a vyhodnocovat svůj stav trénovanosti a reakce na zatížení. Společně se svým osobním trenérem budete pracovat s tréninkovým deníkem a každodenně budete spolu moci konzultovat absolvovaná zatížení a hodnotit pocity z uplynulého tréninku zpětnou vazbou, podpořenou i o výstupy z tréninkových grafů, které napomohou lepší zpětné vazbě v tréninku a snazšího dosažení stanovených cílů. Pevná cena tréninkového programu je stanovena individuálně na základě začleněných služeb dle představ sportovce.

Tento tréninkový program využívají či využívali nejlepší cyklisté ČR: Jiří Bouška, Kristián Hynek, Václav Ježek, Jan Vastl, Jan Strož, Jiří Hudeček, Tereza Beranová, kteří byli pod osobním vedením trenéra Vojtěcha Berana.


Detaily programu

 • Podrobně zpracovaný tréninkový plán
 • Podrobné vyhodnocení tréninkového grafu ze zatížení
 • Telefonní konzultace 1x denně
 • Osobní individuální tréninková lekce neomezeně
 • Přítomnost trenéra na tréninkovém pobytu
 • Zátěžový test fyzické kondice při úvodní konzultaci
 • Rychlá zpětná vazba přes Vaši osobní schránku
 • Pružná úprava podle změn časových možností klienta a záznamů TF dle okamžité zpětné vazby nejpozději do 24 hod.
 • Okamžitá zpětná reakce trenéra na komentář k absolvované tréninkové jednotce
 • Neomezená komunikace s trenérem prostřednictvím komunikátoru
 • Základní zformování stravovacího režimu a doporučení suplementace v tréninkovém procesu
 • Vlastní fotodeník
 • Možnost sledovat až 20 tréninkových ukazatelů v grafech
 • Vstupní konzultace s upřesněním tréninku a vytyčených cílů
 • Minimální délka spolupráce 1 rok
 • Plánování intenzity – pulz (TF)/ wattový výkon (W)

Chci se více informovat o tomto programu

Jméno: *
Sport:
Tel: *
Email: *
O mě: *

Bližší informace o zpracování osobních údajů naleznete zde.

* - povinné údaje
 

Dále nabízíme

990 Kč
60 minut

Konzultace v oblasti sportovního tréninku


Cena konzultace zahrnuje odpovědi na Vaše otázky v oblasti sportovního tréninku.

1 490 Kč
90–120 min

Individuální tréninková lekce v oblasti sportovního tréninku


Cena tréninkové lekce zahrnuje výuku správné metodiky, techniky provedení, videorozbor, studijní materiál.

Při delší tréninkové lekci je cena dohodou.

990 Kč
90–120 min

Skupinová tréninková lekce v oblasti sportovního tréninku


Cena tréninkové lekce zahrnuje výuku správné metodiky, techniky provedení, videorozbor, studijní materiál.

5 osob na jednoho instruktora.

Při větším počtu osob a delší době tréninkové lekce je cena dohodou.