Pošlete nám svůj dotaz
Pošlete nám svůj dotaz

Jméno *

E-mail *

Tel

Váš dotaz či zpráva *

Odeslat dotaz
Partneři

Partneři

Děkujeme za podporu a pomoc našim partnerům. Jsme rádi, že nás podporují a pomáhají nám ty nejlepší sportovní firmy, které patří celosvětově mezi špičku ve svém oboru.

Colnago je značka legendárních italských kol, kterou založil Ernesto Colnago v roce 1952 v italském Cambiagu poblíž Milána.Značka Colnago se stala známou díky vysoce kvalitním ocelovým silničním rámům a později také díky své kreativitě a inovaci v oblasti výroby rámů jízdních kol. Colnago bylo první značkou, která začala pro výrobu rámů používat karbonová vlákna, dnes tak stěžejní materiál pro výrobu moderních kol. 

 


BMC je značka prémiových švýcarských kol, která ctí svou tradici, ale zároveň využívá i technologický pokrok. Společnost pracuje s kompozitními materiály a nejpokročilejším, počítačově ovládaným designem. 

BMC má 3 základní hodnoty: 

 • ŠVÝCARSKÁ KVALITA
  Švýcarsko je celosvětově známo výrobou produktů absolutně nejvyšší kvality. Autentická, švýcarská preciznost inženýrství staví BMC nevyvratitelně stranou od jejích konkurentů.
 • PRÉMIOVÝ PRODUKT
  BMC je profilovaná jako prémiová a nejinovativnější značka jízdních kol, která se koncentruje na přidanou hodnotu a být vždy nejlepším ve své třídě bez opomíjení konkurenceschopnosti.
 • VÝKONNOSTNÍ CYKLISTIKA
  BMC je domovem výkonnosti napříč cyklistickým průmyslem – na silnici, v triatlonu, v cyklokrosu, na dráze a v horských kolech. Nejzanícenější a nejprofesionálnější závodníci vyhrávají na kolech BMC.

Lawi je mladá dynamická firma se sídlem nedaleko Mladé Boleslavi, která se zabývá výrobou cyklistického oblečení nejen pro cyklistické teamy, ale také pro obchody s cyklistickým vybavením. Firma se zaměřuje hlavně na výrobu dresů a prioritní je pro ni vysoká kvalita produktů.


Společnost NUTREND je českým výrobcem sportovních doplňků výživy a potravin pro aktivní životní styl. Oblast sportovní výživy zaujímá v sortimentu společnosti NUTREND významný podíl. Velký důraz je kladen na vysoce účinné a přitom zcela legální složení všech produktů.

Každý produkt je notifikován a nahlášen Ministerstvu zdravotnictví ČR. Kvalitu produktů a systém vývoje a výroby ocenil také Antidopingový výbor ČR. Účinnost a funkčnost produktů je kladně hodnocena sportovci. Mezi nejvýznamnější partnerství společnosti NUTREND patří spolupráce s Českým olympijským výborem, Slovenským olympijským výborem a Českým paralympijským výborem.

Právě šířka spektra produktů, nesmlouvavý důraz na kvalitu a aktivní postoj v boji proti dopingu jsou základem úspěchu této firmy.

Společnost NUTREND patří mezi nejvýznamnější evropské producenty doplňků výživy pro sport a aktivní životní styl. Svou produkci NUTREND dodává nejen do vybraných obchodních řetězců, ale také do fitness center, obchodů se zdravou výživou, cyklistických prodejen, lékáren a čerpacích stanic. Produkty jsou rovněž exportovány do 30 zemí nejen Evropské unie.


Garmin Ltd. je mateřská firma společností, které v roce 1989 založili Gary Burrell a Min Kao (odtud název GarMin), vyvíjející letecké, námořní, outdoorové, automobilové navigační přístroje využívající GPS a přístroje avioniky. Pobočka sloužící jako hlavní sídlo je ve státě Kansas v USA. Největší a také výrobní závod – Garmin (Asia) Corporation – je situován ve městě Sijhih v Tchaj-wanu.

V současné době patří firma Garmin mezi špičku ve sportovních produktech s technologií GPS a měření fyzických stavů sportovce (měření tepové frekvence a vlivu zatížení na výkon). Tyto špičkové produkty využívá široká populace od začátečníků až po vrcholové sportovce.


Kolo pro život je největší seriál závodů na horských kolech. Na každém díle seriálu je připraven doprovodný program pro celou rodinu. V průběhu čtrnácti let se z Kola pro život stal největší seriál horských kol na světě, kterého se ročně účastní více než 20 000 aktivních cyklistů.


Naším partnerem je též společnost Halbich, která je výhradním dovozcem anglické profesionální kosmetiky Muc-Off pro Českou. Kompletní nabídku značky naleznete na www.muc-off.cz a objevíte zde ucelený sortiment zahrnující produkty na:

 • mytí
 • odmašťování
 • mazání
 • konzervaci
 • ochranu 
 • leštění
 • péči o sportovní příslušenství
 • péči o sportovce