Pošlete nám svůj dotaz
Pošlete nám svůj dotaz

Jméno *

E-mail *

Váš dotaz či zpráva *

Odeslat dotaz
Partneři

Partneři

Děkujeme za podporu a pomoc našim partnerům! Jsme rádi, že nás podporují a pomáhají nám ty nejlepší sportovní firmy, které patří celosvětově mezi špičku ve svém oboru.

Specialized má jednu z nejbohatších historií v cyklistickém odvětví. S více než 36 lety zkušeností od zhotovení prvního horského kola Stumpjumper k vývoji konečného sportovního a silničního kola Roubaix.

V roce 1974 zakladatel a majitel Mike Sinyard začal ve Specialized se třemi věcmi: vášeň z jízdy, podnikatelský duch a uzavření partnerství s nezávislými cyklistickými obchodníky. Tyto tři elementy byly základními kameny všeho, co  Specialized dokázal. Nebylo chybou, že Mike se Specialized začal. Byl to mladý hardcorový cyklista, který nedokončil studium na univerzitě v San Jose a odešel budovat světoznámý příběh firmy Specialized..


Mladá dynamická firma se sídlem nedaleko Mladé Boleslavi, zabývající se výrobou cyklistického oblečení nejen pro cyklistické teamy, ale také pro obchody s cyklistickým vybavením. Firma se zaměřuje hlavně na výrobu dresů na zakázku v té nejvyšší kvalitě.


Společnost NUTREND je českým výrobcem sportovních doplňků výživy a potravin pro aktivní životní styl. Oblast sportovní výživy zaujímá v sortimentu společnosti NUTREND významný podíl. Velký důraz je kladen na vysoce účinné a přitom zcela legální složení všech produktů.

Každý produkt společnosti NUTREND je notifikován a nahlášeny Ministerstvu zdravotnictví ČR. Kvalitu produktů a systém vývoje a výroby ocenil také Antidopingový výbor ČR. Účinnost a funkčnost produktů je kladně hodnocena sportovci. Mezi nejvýznamnější partnerství společnosti NUTREND patří spolupráce s Českým olympijským výborem, Slovenským olympijským výborem a Českým paralympijským výborem.

Právě šířka spektra produktů, nesmlouvavý důraz na kvalitu a aktivní postoj v boji proti dopingu jsou základem úspěchu společnosti NUTREND.

Společnost NUTREND patří mezi nejvýznamnější evropské producenty doplňků výživy pro sport a aktivní životní styl. Svou produkci NUTREND dodává nejen do vybraných obchodních řetězců, ale také do fitness center, obchodů se zdravou výživou, cyklistických prodejen, lékáren a čerpacích stanic. Produkty jsou rovněž exportovány do 30 zemí nejen Evropské unie.


Garmin Ltd. je mateřská firma společností, které v roce 1989 založili Gary Burrell a Min Kao (odtud název GarMin), vyvíjející letecké, námořní, outdoorové, automobilové navigační přístroje využívající GPS a přístroje avioniky. Pobočka sloužící jako hlavní sídlo je ve státě Kansas, v USA. Největší a také výrobní závod, Garmin (Asia) Corporation je situován ve městě Sijhih v Tchaj-wanu.

V současné době patří firma Garmin mezi špičku ve sportovních produktech s technologií GPS a měření fyzických stavů sportovce (měření tepové frekvence a vlivu zatížení na výkon). Tyto špičkové produkty využívá široká populace od začátečníků po vrcholové sportovce.


Kolo pro život je největší seriál závodů na horských kolech. Na každém díle seriálu je připraven doprovodný program i pro celou rodinu. V průběhu čtrnácti let se z Kola pro život stal největší seriál horských kol na světě, kterého se ročně účastní více než 20.000 aktivních cyklistů.


Naším partnerem je společnost Halbich, která je výhradním dovozcem anglické profesionální kosmetiky Muc-Off pro Českou. Kompletní nabídku značky naleznete na www.muc-off.cz a objevíte zde ucelený sortiment zahrnující produkty na:

  • mytí
  • odmašťování
  • mazání
  • konzervaci
  • ochranu 
  • leštění
  • péči o sportovní příslušenství
  • péči o sportovce

 
Muc-Off navíc nabízí komplexní program produktů, který využijete v celé řadě aerobních sportů:

cyklistika               lyžování                       hokej                  inline bruslení               běh
motokros               silniční motocykly          duatlon                triatlon                        bojové sporty
míčové sporty         turistika                       horolezectví          fitness                        atd.