Poradit
Potřebujete poradit?
Potřebujete poradit?

E-mail *

Váš dotaz *

Odeslat dotaz
Příměstský cyklotábor

Příměstský cyklotábor

Nenechte své děti zahálet doma, na sportovním cyklistickém příměstském táboře se naučí mnoho nového a dostanou se do ideální fyzické kondice! Příměstský tábor je zaměřen převážně na cyklistiku s cílem zlepšit co nejvíce techniku jízdy na kole. Program je ale významně doplněn o spoustu dalších sportovních i kulturních aktivit tak, aby si to Vaše děti užily co nejvíce!

Děti se naučí ovládat kolo ve všech situacích, správně řadit, naučí se i dopravní značení a jízdu na vozovce, přejíždět nejrůznější hrboly a překážky, prudké sjezdy i technické výjezdy. Procvičí si jízdu po nestabilním povrchu na štěrkových cestách, po volných kamenech, průjezd brodem, jízdu po písku, blátě a ostatních lesních površích. Neopomeneme je naučit jak si vyměnit proraženou duši či jak najít cestu v mapě. 

Chcete více informací o příměstském cyklotáboru? KONTAKTUJTE NÁS +420 777 87 10 45

VŠE O KEMPU

Nenechte své děti o prázdninách zahálet doma! 

Děti se naučí ovládat kolo ve všech situacích, správně řadit, naučí se i dopravní značení a jízdu na vozovce, přejíždět nejrůznější hrboly a překážky, prudké sjezdy i technické výjezdy. Procvičí si jízdu po nestabilním povrchu na štěrkových cestách, po volný kamenech, průjezd brodem, jízdu po písku, blátě a ostatních lesních površích. Neopomeneme je naučit jak si vyměnit proraženou duši či jak najít cestu v mapě.

Cyklistika je jedna z nejoblíbenějších českých volnočasových aktivit. Je to také velmi prospěšný sport pro fyzickou a psychickou kondici. Dále se na kole trénuje rovnováha a koordinace pohybů. Děti mají radost z jízdy a poznají mnohá nová místa, která pomůžou v orientaci v místním prostředí, a učí se spolupráci v kolektivu.

 

 


Program tábora

Během pětidenních prázdninových turnusů si děti užijí program plný cyklistiky a sportovních aktivit doplněný výukou angličtiny. Denně začneme v tréninkovém centru Alltraining (Hlivická 1, Praha 8) mezi 8. a 9. hodinou. 

Dopolední program se skládá z tréninku cyklistických dovedností nebo her, které rozvíjejí jejich všestrannost, obratnost a technickou zdatnost nejen na kole. Oběd je připraven v areálu školy nebo v nedaleké restauraci.

Odpoledne probíhají formou výletů do okolí Prahy 8, kde na kole projedeme kompletně celou Drahanskou roklí, okolí Vltavy, navštívíme zoologickou zahradu v Tróji a poznáme na kole nejbližší okolí Prahy. Každodenní ukončení programu a vyzvednutí dětí je mezi 16:30 a 17:00.

 

Cena tréninkového kempu pro aktivní účastníky zahrnuje


• celodenní program vedený instruktory
• 1 hodina výuky angličtiny
 oběd a 2 svačiny denně
• pitný režim
 pomůcky a odměny

 


  • PRO DĚTI 5–14 LET
  • ČASOVÉ ROZPĚTÍ:

           pondělí–pátek

           8–17 hodin

Na cyklistický příměstský tábor přijeďte vždy vhodně vybaveni

Nikdy nepodceňte technický stav kola Vašeho dítěte a dostatek oblečení pro celodenní sportovní náplň. V případě, že si nebudete vědět rady, jak Vaše dítě vybavit, neváhejte nás kontaktovat a rádi Vám pomůžeme.

 

Co s sebou:

  • Horské kolo v dobrém technickém stavu
  • Tretry/tenisky
  • Cyklistická přilba
  • Rezervní duše
  • Cyklistické či sportovní oblečení na dvoufázové celodenní zatížení (i do nepříznivého počasí – pláštěnka)
  • Volnočasové sportovní oblečení pro lehkoatletický trénink (běžecká obuv)
  • Hygienické potřeby (ručník, mýdlo, věci na osprchování)

 

Ceník příměstského cyklotábora s výukou angličtiny 

Na našem „cyklotáboře“ se děti naučí správně ovládat své kolo v jakémkoli terénu, nacvičí rovnováhu, naučí se dopravní předpisy a zkusí si také jiné sporty, které rozvinou jejich všestrannost. 

 

 

Cena příměstského tábora zahrnuje

• celodenní program vedený instruktory
• 1 hodina výuky angličtiny
 oběd a 2 svačiny denně
• pitný režim
 pomůcky a odměny

 

Příměstský tábor s výukou angličtiny (po-pá, 8–17 hodin)
60 dní před kempem cena
Dítě 5–14 let  5 990 Kč 6 490 Kč

 

VYBERTE SI ZE 3 TERMÍNŮ PRÁZDNINOVÉHO PŘÍMĚSTSKÉHO CYKLOTÁBORA

Nenechte své děti zahálet doma! Na sportovním cyklistickém příměstském táboře se naučí mnoho nového a dostanou se do ideální fyzické kondice! Příměstský tábor je zaměřen převážně na cyklistiku s cílem zlepšit co nejvíce techniku jízdy na kole. Program je ale významně doplněn o spoustu dalších sportovních i kulturních aktivit tak, aby si to vaše děti užily co nejvíce!

 

PŘÍMĚSTSKÝ CYKLOTÁBOR S VÝUKOU ANGLIČTINY

Během pětidenních prázdninových turnusů si děti užijí program plný cyklistiky a sportovních aktivit doplněný výukou angličtiny.


  11. 7. – 15. 7. 2022 – Praha 8, Bohnice             25. - 29.7. 2022 – Praha 8, Bohnice  

  8. -12.8. 2022 – Praha 8, Bohnice   

Příměstský tábor je zaměřen převážně na cyklistiku s cílem zlepšit co nejvíce techniku jízdy na kole. Program je ale významně doplněn o spoustu dalších sportovních i kulturních aktivit včetně výuky angličtiny. Nabízíme celodenní program pod vedením instruktorů se zajištěním oběda, svačin a pitného režimu. Nezapomene ani na soutěže a odměny.


Celodenní program | Ovládaní kola v průpravných cvičeních | Práce s těžištěm cyklisty | Průjezd terénem bezpečnou a jistou stopou | Rozvoj všestrannosti | Vhodné pro děti 5–14 let | Výlety po okolí

 TIP!    CELOROČNÍ DĚTSKÝ CYKLISTICKÝ KROUŽEK 

Každou středu od září do června 16:00–17:30 trénujeme jízdu v terénu a učíme se správnou techniku jízdy na horském kole na našem kroužku po děti od 8 do 14 let. Kroužek probíhá v tréninkovém centru za 850 Kč měsíčně. 

Text bude brzy doplněn

Cyklotábor je vhodný pro všechny děti od 5 do 14 let 

Nemusíte mít strach, zda je Vaše dítě na cyklotábor dostatečně technicky zdatné. Děti totiž zprvu rozdělíme do několika skupin dle jejich technické zdatnosti a pod vedením zkušených trenérů budou následně zdokonalovat svou techniku jízdy na kole, vyzkouší jízdu v rozmanitém terénu, nacvičí rovnováhu a zkusí si také jiné sporty, které rozvinou jejich všestrannost. Kromě toho zažijí spoustu cyklistických zážitku, zábavy a legrace

Cyklotábor je vhodný pro všechny děti od 5 do 14 let. Jedinou podmínkou je, aby dítě bylo oblečeno přiměřeně sportovní aktivitě, mělo funkční přilbu a kolo.  

 

Text bude brzy doplněn

Text bude brzy doplněn

AKTIVACE VĚRNOSTNÍHO PROGRAMU A VIP CEN

Zadej svůj speciální slevový kód a objev výhody věrnostního programu Alltraining.cz

REZERVACE TERMÍNU