Poradit
Potřebujete poradit?
Potřebujete poradit?

E-mail *

Váš dotaz *

Odeslat dotaz

On-line jídelníček

On-line jídelníček

Zahájení spolupráce je složeno ze tří kroků

Základem je znalost aktuální tělesné kompozice a cílů pro postupnou transformaci.

  • Prvním krokem je vstupní konzultace s odborným vyšetřením. Po podrobném rozboru vaší tělesné kompozice fyzioterapeutem, odebráním anamnézy, kde se dozvíme vaše zvyklostí ve stravování, běžnou skladbu jídelníčku a vašich potravin překročíme k dalšímu kroku.
  • Druhým krokem je určení vaší konstituce pomocí pulzní diagnostiky a vytyčení cíle, kterého chcete dosáhnout. Může to být redukce hmotnosti nebo naopak nabrání hmotnosti, úprava nefunkčního zažívání, dodání pravidelnosti do stravování nebo poznání nových surovin, ze kterých si můžete připravit chutné pokrmy.
  • Třetí krok je již samotná on-line komunikace ve Vašem osobním profilu na našich webových stránkách. Na všem profilu máte vložen individuální výživový plán (jídelníček), který můžete každodenně konzultovat se svým osobním dietologem rychlou zpětnou vazbou on-line. Výsledkem bude sestavení optimálního individuálního jídelníčku.

Doporučujeme absolvovat i výživový kurz vaření, kde se seznámíte s novými potravinami, naučíte se je spracovat a začít zažazovat do vašeho jídleníčku úplně pravidelně. Ukážeme si vychytávky v kuchyni a jak zakomponovat potraviny do jídel, tak aby i "masožravec" nepoznal, že se nejedná o maso.