Pošlete nám svůj dotaz
Pošlete nám svůj dotaz

Jméno *

E-mail *

Váš dotaz či zpráva *

Odeslat dotaz
Dětský kroužek plný zábavy i bez kola

Dětský kroužek plný zábavy i bez kola

Publikováno

Dětský kroužek nezahálí ani v nevlídném již zimním počasí. Venku je zima, brzy tma a tak jsme se přesunuli do tělocvičny místní školy, kde máme perfektní podmínky pro všeobecnou přípravu.


Alltraining.cz - Lawi team v sezóně 2017

Publikováno

Závodníci Alltraining.cz teamu zvládli devátou sezónu opět skvěle. Vybojovali opět více pódiových umístění něž v sezóně předešlé a jako tým jsme dokázali 39x zvítězit, 28 x jsme vybojovali druhé místo a  21x byli třetí v závodech po celé ČR a Evropě. Do úspěšných top 5 se naši závodníci dokázali umístit celkem 109 x, což je rekord od začátku fungování týmu Alltraining.cz. Zato jim patří obrovské dík a poklona za vzornou reprezentaci.Říjen pro závodníky Alltraining.cz ve skvělé formě a výkonech!

Publikováno

Posledními říjnovými závody pro některé naše jezdce byl v sobotu 7.10.2017 Bobr Cup 2017 aneb mezinárodní mistrovství ČR v extrémním závodu tříčlenných štafet a o týden později také v sobotu 14.10.2017 velmi populární maraton ČT Author cup v Bedřichově. Ani na těchto závodech se dresy Alltraining.cz neztratily a závodníci se rozloučili se seónou velmi pěknými výsledky.


Poslední KPŽ letošní sezony se týmu Alltraining.cz vydařil!

Publikováno

Krásné, ovšem chladné babí léto přivítalo poslední díl seriálu Kolo pro život a dějištěm byla tuto sobotu 30.9.2017 Vysočina Aréna v Novém Městě na Moravě. Zde team Alltraining.cz opravdu nemohl chybět a předvedl se v plné síle.


Team Alltraining.cz vyválčil dvě vítězství na Oderské Mlýnici!

Publikováno

Tuto sobotu 23.9.2017 se uskutečnil jeden z nejklasičtějších závodů u nás. Byla jím Oderská Mlýnice a ani zde nemohl chybět team Alltraining.cz. Organizátoři Kola pro život nachystali tři trasy, přičemž největší účast byla trase B o délce 56 km a převýšením 1192 m.