Pošlete nám svůj dotaz
Pošlete nám svůj dotaz

Jméno *

E-mail *

Váš dotaz či zpráva *

Odeslat dotaz
Zažij na Karlštejně VIP den s profesionální péčí jako profesionál!

Zažij na Karlštejně VIP den s profesionální péčí jako profesionál!

Publikováno

Zažijte den profesionála na vlastní kůži! Darujte zážitek nebo se zapojte do veřejné soutěže pro všechny cyklisty o VIP den, na který nezapomenete! Na každém závodě seriálu Kolo pro Život budou z registrovaných vylosováni 2–3 jezdci, kteří dostanou profesionální sportovní péči, jakou mají ti nejlepší závodníci světa. Díky maximální pozornosti a péči celého realizačního týmu tréninkového a rehabilitačního centra Alltraining.cz zažijete den, který vás bude motivovat ke stále lepším osobním a hlavně sportovním výsledkům. Cílem je Super Bikera naučít se jak se správně připravit i na samotný závod! Pro všechny, kdo se chtějí správně připravit na závod, začínáme společným rozjetím závodní den v 10 hodin u stánku Alltraining.cz. Těšíme se na vás!


Kombinovaný týdenní kemp na Benecku - dovolená pro celou rodinu!

Publikováno

Týdenní kemp na Benecku v hotelu Žalý 9.-15.7.2017 je už minulostí a je čas na krátký report o tom, jak si to všichni užili. Sešla se zde super parta, která byla dokonce mezinárodní, jak malých, tak velkých cyklistů. Byla to ideální letní dovolená  pro velké, malé, zdatné i úplně začínající bikery a bikerky. Vše probíhá pod vedením odborníků z tréninkového centra Alltraining.cz

 Alltraining.cz řádil na KPŽ Drásal!

Publikováno

Další velmi úspěšné vystoupení proměnil team Alltraining.cz na tradiční zastávce díle KPŽ Bikemaratonu Drásal České spořitelny, který se konal tuto sobotu 1.7. 2017.


Veleuspěšné KPŽ Vrchlabí pro Alltraning.cz

Publikováno

Dne 17. 6. se konal závod další díl seriálu Kolo pro život m který se odehrál ve Vrchlabí pod názvem Špindl Tour ŠKODA AUTO. Náš team se v nabité konkurenci vůbec neztratil ba naopak byl hodně vidět a získal pět pódiových umístění!


Chytří traséři radili i na KPŽ ve Vrchlabí

Publikováno

Dne 17. 6. se konal závod KPŽ Vrchlabí - Špindl Tour ŠKODA AUTO, kde nechyběli Chytří traséři od Alltraning.cz aby ukazovali spránou stopu, podporovali, radili a byli nápomocni pro účastníky závodu.