Pošlete nám svůj dotaz
Pošlete nám svůj dotaz

Jméno *

E-mail *

Váš dotaz či zpráva *

Odeslat dotaz
DĚTSKÝ KROUŽEK - HOLKY KLUCI HLEDÁME NOVÉHO MISTRA SVĚTA - začínáme 27.9. v 16hod

DĚTSKÝ KROUŽEK - HOLKY KLUCI HLEDÁME NOVÉHO MISTRA SVĚTA - začínáme 27.9. v 16hod

Publikováno

Naše tréninkové centrum vám chce být stále blíže! Protože vás na kole kolem nás jezdí stále více, rozhodli jsme se, že pomůžeme v rozkvětu i těm nemenším a zakládáme dětský kroužek pro děti od 8 - 14 let. V něm pomůžeme proniknout do světa cyklistiky všem dětem, které mají rádi kolo. Začínáme VE STŘEDU 27.9. v 16.00, první hodina je zdarma, tak vezměte funkční horské kolo, cyklistickou přilbu a pojďte se podívat, co vás bude celý rok čekat.


KPŽ ve Znojmě pro team Alltraining.cz znamenal 3x podium a 3x TOP desítku!

Publikováno

V sobotu 9. září byl pro team Alltraining.cz naplánovaný další start v seriálu KPŽ, bylo jím velmi oblíbené Znojmo burčák tour. Sešla se zde historicky největší účast za celou existenci KPŽ. Zde se team Alltraining.cz opět předvedl a získal tři podiová umístění a třikrát TOP desítku.


Nadšený Super Biker a Chytří traséři radili ve Znojmě

Publikováno

Ani na Moravě nemohl chybět velmi oblíbený projekt Alltraining.cz Super Biker aneb zažij jeké je být na den profesionálem. Závodníků se zde sešel velký počet a tentokrát se štěstí usmálo na Michala, který do Znojma přicestoval až ze severních Čech.Sezóna finišuje a team Alltraining.cz stále na vrcholu!

Publikováno

V sobotu 2.9.2017 se uskutečnil další díl KPŽ a byla jím tradiční Plzeňská MTB 50. Konec sezóny se nezadržitelně blíží a team Alltraining.cz stále na vrcholu! Stupně vítězů pro Šípala, Víška, Bublíkovou, Čanigovou


Vydařená premiéra v silničního i bikového kempu v Ramsau

Publikováno

V termínu od 20. – 26.8.2017 proběhl historicky první kombinovaný kemp v rakouských Alpách ve městečku Ramsau. Sešla se zde velmi pestrá skupinka nadšených cyklistů a cyklistek od začátečníků až po známé tváře. Poceleou dobu nás doprovázelo naprosto dokonalé počasí s kombinací krásných silniček a stezek s panoramaty Alp to byl dokonalý zážitek!