Pošlete nám svůj dotaz
Pošlete nám svůj dotaz

Jméno *

E-mail *

Váš dotaz či zpráva *

Odeslat dotaz
SuperBiker zažij den profesionála na vlastní kůži

SuperBiker zažij den profesionála na vlastní kůži

Publikováno

Soutěž pro všechny cyklisty o VIP den, na který nezapomenete! Zaregistujte se do soutěže a buďte jedním ze tří vylosovaných, kteří získají závodní den s profesionální sportovní péčí.


Skvělá parta se sešla na aprílovém kempu v ráji cyklistů

Publikováno

Zpříjemnit si jaro, užít si sluníčka, najet kvalitní kilometry, dozvědět se nové informace o tom jak správně trénovat, využít cenných rad našich trenérů a nechat svoje tělo zrelaxovat u našich masérů a fyzioterapeutky Terky Beranové. To bylo cílem všech účastníků v pořadí pátého kempu Classic (4 – 13.4) na ostrově Mallorca. Počasí nám opět přálo a tak jsme si mohli vychutnávat krásné teplé slunečné dny plnými doušky.


Velikonoční Mallorca se nesla ve znamení letních teplot a skvělých podmínek pro cyklistiku

Publikováno

Přelom března a dubna je naprosto idálním časem pro návštěvu Mallorky a jak si užít pohodové Velikonoce na kole! Účastníci kempu Classic (26.3 – 4.4.) si vybrali to nejteplejší počasí, které tu za celou dobu konání kempů v tomto roce bylo. Podcenit tak pořádnou ochranu před sluncem se nevyplácelo, což jsme vypozorovali hned po prvním dnu u večeře. Něktré z nás již po první vyjíždce zdobily klasické cyklistické vypálené proužky.