Pošlete nám svůj dotaz
Pošlete nám svůj dotaz

Jméno *

E-mail *

Váš dotaz či zpráva *

Odeslat dotaz

Letecký den na KPŽ v Plzni zažil tým Alltraining.cz

Publikováno | Sdílet:

Letecký den na KPŽ v Plzni zažil tým Alltraining.cz

Poslední prázdninový závod Kola pro život hostila tuto sobotu 31.8. Plzeň. Město pivu zaslíbené přivezlo i našemu týmu jedno prvenství a několik pěkných umístění.  

Převážná část našeho týmu se vydala na trasu C (38km/695 m převýšení), kde je pro naše mladé nadějné závodníky místo a ideální podmínky pro rozkoukání se na příští rok do delších tras B. Závodníci cestou vystřídali všechny povrchy, včetně šotoliny a kořenů. Nejtěžším úsekem na trati byl krásný technický výjezd na vrchol Krkavec a následný sjezd v podobě singltreku, který si za odměnu mohli všichni užít.

Jak už jsem předeslal v úvodu, svoji první výhru v barvách Alltraining.cz se připsala na trase C v kategorii Kateřina Kotrčová a všichni jsme se mohli radovat. Olivera ve sjezdu přibrzdil pád, a tak vypadl z boje přední příčky. Velký návrat do našich barev zažil Jakub Švandrlík. Dominik po nemoci nebyl ve své kůži, a závod nedokončil.

Na delší trase B jsme měli menší zastoupení. Nejlépe umístěným závodníkem byl Adam Stibal, který zdejší rychlou trať dokončil na 56. místě. Luděk Jambor, který zažívá návrat po zranění, závod dokončil na 205. místě celkového pořadí a to je velmi pěkné.

TRASA B

10./56. Stibal Adam, 23./191. Vastl Jan, 25./205. Jambor Luděk

TRASA C

8./43. Lang Oliver, 21./80. Puhlovský Tomáš, 16./99. Švandrlík Jakub, 1./148. Kotrčová Kateřina,

 

Alltraining.cz

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT