Pošlete nám svůj dotaz
Pošlete nám svůj dotaz

Jméno *

E-mail *

Váš dotaz či zpráva *

Odeslat dotaz

Úspěšné Trans Brdy pro tým Alltraining.cz

Publikováno | Sdílet:

Úspěšné Trans Brdy pro tým Alltraining.cz

Tým Alltraining.cz nechyběl ani na 19. ročníku závodu ČT Trans Brdy v Řevnicích. Zdejší závod se nesl v duchu oslav jubilejní 20. sezóny seriálu Kolo pro život. Pořadatelé si do narozeninové pozvánky na sobotu 20. Července schovali spoustu nových lákadel. Přesvědčit se o tom osobně přijelo bezmála 1500 natěšených a zvědavých gratulantů, kteří kvitovali s povděkem především nové zázemí s party stany přímo na prostorné zelené louce za městem.

Organizátoři připravili velmi náročné tratě a jako specialita byla trasa A (90 km, ↑ 1.830 m) zařazenou do bodovaného žebříčku UCI. Do této trasy naši svěřenci nazásáhli a zůstali věrní, již tradiční trase B (55 km, ↑ 1.230 m). Naši mládežníci  vyrazili na trasu C (35 km, ↑ 760 m). Celý závod byl bohužel poznamenán přeznačením trati a mnoho závodníků zabloudilo. Této incident řeší Kolo pro život a věříme, že se vše vyřeší a viník bude potrestán.

Zpět k závodům, na trasu B se vydal i trenér Vojtěch Beran, kterému se nad míru dařilo a v celkovém pořadí vybojoval výborné 9. Místo a zároveň byl třetí v kategorii. Na stupně vítězů se také dostal Oliver Lang, který bral stříbro na trase C v kategorii. Dalším našim svěřencům se až tolik nedařilo, leč drží díky kvalitnímu tréninku stále vysoký standart. Jsme také potěšeni, že na našem stánku se objevilo mnoho známých tvaří a přišli se podělit o své zaážitky ze závodu.

TRASA C

2./25. Oliver Lang, 9./60. Jambor Luděk, 13./67. Puhlovský Tomáš, 14./74. Sulek Dominik, 12./257. Kotrčová Kateřina

TRASA B

3./9. Vojtěch Beran,  33./118. Kolář Jiří, 6./119. Vastl Jan, 49./166. Geisler Martin, 40./317. Zíma Vladimír

 

Alltraining.cz

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT