Pošlete nám svůj dotaz
Pošlete nám svůj dotaz

Jméno *

E-mail *

Tel

Váš dotaz či zpráva *

Odeslat dotaz

JÍZDA NA BÁJNÝ ŘÍP, 10. ROČNÍK - VEŘEJNÁ AKCE

Publikováno | Sdílet:

ROZLUČTE S LETOŠNÍ CYKLISTICKOU SEZÓNOU NA BÁJNÉM ŘÍPU S ALLTRAINING.CZ V NEDĚLI 6. 10. 2019!

Zdravíme všechny příznivce cyklistiky a Alltraning.cz! Přijeďte se již PO DESÁTÉ rozloučit s letošní cyklistickou sezónou společnou vyjížďkou na bájný Říp. Užijte si pohodové nedělní dopoledne a vydejte se krásnou krajinou podél Vltavy, až na bájný Říp, kde se občerstvíme a vyrazíme zpět. Z pravidelné vyjížďky se pro mnohé stala tradice, která je vždy pěknou zážitkovou tečkou za uplynulou sezónou.

Srdečně zváni jsou nejen členové Alltraining.cz a příznivci seriálu Kolo pro život, ale každý, kdo má rád cyklistiku!!! Start 9:30 hod od provozovny tréninkového a rehabilitačního centra Alltraining.cz.
TRENÉRSKÉ VEDENÍ:
Vojtěch Beran a team Alltraining.cz a pozvaní hosté

KAM POJEDEME?
Směr ŘÍP, jestliže se chcete připojit po cestě nebo až na samotném Řípu, jste vítáni taktéž, předpokládaný příjezd na ŘÍP je okolo 12. hod.

KDE A KDY SE SEJDEME?

Prezentace uvnitř Areálu ZŠ ÚSTAVNÍ v neděli 6. 10. 2019 v 8: 30 - 9:10 (budova tělocvičny) Před provozovnou tréninkového centra Alltraining.cz si ve stánku vyzvednete symbolické startovní číslo s energetickým dárkem od firmy Nutrend, aby vám po cestě nedošla energie a v 9:30 společně vyrazíme. Areál ZŠ ÚSTAVNÍ, před provozovnou Alltraining.cz. Hlivická 1/ 400, Praha 8, Bohnice. Parkování možné v přilehlých ulicích okolo areálu ZŠ ÚSTAVNÍ, kde sídlí tréninkové a rehabilitační centrum Alltraining.cz.


TRASA:
Bohnice – až na Říp stále po ČERVENÉ turistické značce – Klecánky – Husinec – Řež –
Libčice – Chvatěruby – Dolany - Kralupy – Nelahozeves zámek – Hleďsebe – Nové Ouholice
– Vepřek – Ctiněves – ŘÍP (zpět dle času nejkratší cestou silnice/ terén, zpevněné cesty)

Symbolické startovné 100Kč

PROFIL TRASY NA ŘÍP (48 KM):
Kolik volného času potřebujete? Ideálně si nechte volno celou neděli. Dle zdatnosti se během cesty můžete vrátit, či si nadšenci mohou ještě vyjížďku v závěru prodloužit. Předpokládaná časová délka 4-6 hod, odhadovaná délka cca 85 - 95 km.

NA CO NEZAPOMENOUT:
Funkční MTB kolo, přilbu, pití, jídlo a dobrou náladu! Každý jede na vlastní nebezpečí a bere na vědomí, že bude respektovat pravidla silničního provozu a pokynů pořadatele akce. Loni nás bylo osmdesát, tak přijeďte, ať si v partě cyklistů užijete skvělý den!

V NEDĚLI 6. 10. 2019 SE NA VÁS TĚŠÍME!!!

Za team Alltraining.cz


Vojtěch Beran

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT