Pošlete nám svůj dotaz
Pošlete nám svůj dotaz

Jméno *

E-mail *

Váš dotaz či zpráva *

Odeslat dotaz

Skvělá forma týmu Alltraining.cz potvrzena na KPŽ v Hustopečích, Filip Rydval znovu celkově 3. místo

Publikováno

Skvělá forma týmu Alltraining.cz potvrzena na KPŽ v Hustopečích, Filip Rydval znovu celkově 3. místo

Týmy Alltraining.cz byly nedílnou součástí Hustopeče AGROTEC Tour ŠKODA AUTO, který byl na programu uplynulou poslední dubnovou sobotu 28. 4. 2018. Celý náš tým se nebojí a vždy se zúčastní královské a nejdelší trasy B (56 km, ↑ 1.390 m)

Úderem 11:00 vyrazil polykat přidělené kilometry a rvát se konečně o body. Pár set metrů po startu se u tunelového podjezdu pod D2 utvořil klasický špunt snažící se co nejrychleji dostat na druhou stranu. Tady žádná přednost zprava či jiná podobná poučka z pravidel silničního provozu neplatí a jen ti zdravě asertivní neztratili cenné vteřinky hned na začátku chodníků.

Po vjezdu na polní cestu se vytvořil hustý prachový oblak s minimální dohledností ani ne pár metrů, takže rozeznat svého konkurenta hned zkraje, nebyl snadný úkol. Podcenit začátek se tedy vůbec nevyplatilo.Nově vymyšlená trasa kopírovala po většinu času známou vinařskou stezku Krajem André, ležící v oblasti Modrých hor. Ač se nabízí myšlenka, že jižní Morava rovná se rovina opak byl pravdou.

Rovinky bychom na trase hledali opravdu jen velmi obtížně. A bylo to, jak se říká mezi cyklisty nahuru a dolů. A ani v těchto náročných podmínkách se dresy Alltraining.cz neztratili! Velkým překvapením letošní sezony je náš mladíček Filip Rydval, který potvrdil výbornou formu a opět dojel na 3. místě celkového pořadí. Ivan Šípal nedal soupeřům šanci a suveréně opanoval svoji kategorii. Další členové týmu si udržují velmi vysokou výkonnost a to především díky systematickému tréninku od trenéra Vojtěcha Berna. Jen tak dál!

Děkujeme za skvělé výkony Alltraining.cz

TRASA B: 1./3. Filip Rydval, 1./45. Ivan Šípal, 11./73. Roman Kučera, 12./74. Roman Štrbík, 6./136. Vladimír Průcha, 9./146. Elbadri Abdala Ali, 21./248. Tomáš Puhlovský, 38./251. Michal Jánský, 278./78. Brabec Pavel, 318./36. Jambor Luděk, 351./91. Štefek Alan

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT