Poradit
Potřebujete poradit?
Potřebujete poradit?

E-mail *

Váš dotaz *

Odeslat dotaz

MALLORCA S TRÉNINKOVÝM A REHABILITAČNÍM CENTREM ALLTRAINING.CZ! Letos nově i na prémiové značce kol

Publikováno | Sdílet:

MALLORCA S TRÉNINKOVÝM A REHABILITAČNÍM CENTREM ALLTRAINING.CZ! Letos nově i na prémiové značce kol

UŽ PO DEVÁTE JSME OD ÚNORA DO KVĚTNA 2018 PŘIPRAVILI JEDENÁCT TURNUSŮ TRÉNINKOVÝCH KEMPŮ JAK PRO POLYKAČE KILOMETRŮ, NADŠENÉ CYKLISTY A CYKLISTKY, TAK PRO CELOU RODINU.

Na všech našich tréninkových pobytech na vás každý denčeká sportovní aktivita, při níž si ideálně odpočinete od reality, rozjedete se do sezony, zapomenete na stres a budete se moct ponořit do plnění svých sportovních snů a cílů. Náš celodenní „all-inclusive“ tréninkový a regenerační program je zárukou kvality a nejvyšší odbornosti. Naše moderní koncepce a možnost sportovního vyžití, které vám sport přinese, promění pobyt na Mallorce v exkluzivní sportovní dovolenou, na kterou jen tak nezapomenete. Užijte si osm až deset dnů sportování a pod vedením zkušených trenérů si splňte své sny, nechejte se hýčkat a přiveztesi nevšední sportovní zážitky.

Právě na jaře a na podzim je Mallorca ideálním místem pro každého cyklistu. Každoročně se semproto v tuhle dobu sjíždí tisíce cyklistů z celé Evropy nejrůznějšího věku i výkonnosti. Mnoho dní zde tráví vrcholoví sportovci i cyklističtí nadšenci, a to od dětí až po seniory. Mallorca je zkrátka ostrov cyklistům zaslíbený. Cyklistiku si tu všichni vysloveně užívají v jakékoli formě.

Na Mallorce jevelké množství širokých silnic, i malých silniček s malým provozem, které se klikatí po celém ostrově. Zatímco jihovýchod ostrova je rovinatější a vhodnější pro první jarní kilometry, na severní straně se týčí členité pohoří s kopci až do 1000 m n. m., kde si naopak můžete dát pěkně do tělaa vyjet si na pěknou vyhlídku. Výhodou ostrova je především skvělá infrastruktura, kterou mají naši trenéři v malíku, a proto s nimi nezabloudíte ani na menších stezkách. Díky nim bude každý trénink jedinečný.

Maják Formentor, přístav SaCalobra, kříž na St. Salvador, betonová dráha v Ses Salines, cyklistické náměstí v Petře nebo malebná kavárna na vrcholu Randy. To jsou monumentální místa, která se vám na Mallorce dostanou pod kůži. O to víc, pokud je dobijete vlastními silami vsedle kola.

Jak to u nás na kempu chodí?

Každý den začínáme vosmhodin ráno. Při rozcvičce susměvavou fyzioterapeutkou olympioniků Terezou Beranovou probudíme tělo a připravíme ho na tréninkovou zátěž. Pak vyběhneme od hotelu Java a volným tempem pokračujemepodél moře. Běh postupně přechází v dynamický strečink sprvky atletické abecedy a nevynecháme ani několikposilovacích a kompenzačních cviků, abychom celý tréninkový den zvládli bez obtíží. Z rozcvičky se vracíme na snídani. Využijeme pestré a bohaté nabídky potravin a načerpáme síly i živiny do zásoby. Pokud je v plánu trénovat kapsu, snídani doplníme ještě tyčkami a gely s výživovými doplňky od firmy Nutrend a už se můžeme vydat na kolo.

Kolem desáté si všichni oblečeme stejný dres, který každý účastník dostane jako pozornost při příjezdu, naplníme bidony, do doprovodného auta uložíme věci, které si s sebou chceme vzít, a snablýskaným kolem připraveným naším mechanikemse rozjedeme směrem k pláži. Tam se od týmu trenérů pod vedením zkušeného trenéra řady vrcholových cyklistů Vojtěcha Berana dozvíme trasu a náplň tréninku i rozdělení do výkonnostních skupin. Rozdělenívyplyne ze zátěžových testů, které probíhají hned první den. Při nich zjistíme optimální tréninkovou tepovou frekvenci, vekteré se vjednotlivých skupinách budeme pod vedením trenéra pohybovat. Každý účastník tak brázdí mallorské silnice se správným zatížením a ve správné tepové intenzitě a trénink ve skupině stejně zdatných cyklistů trénink si více užije. Nezapomínáme ani na správný posed, který hned po příjezdu zkorigujeme, a proto se na zapůjčeném závodním celokarbonovém kole prémiové švýcarské značky BMC Teammachine SLR 02 se už od prvního dne cítíme báječně.

Na trénink vyrážíme jako sladěný závodní tým. Každý den trénujeme něco jiného, abychom postupně rozvíjeli všechny parametry výkonu –od základní vytrvalosti až po rozvoj intenzivnějšího výkonu. Nezapomínáme ani na techniku jízdy ve skupině, do kopce a zkopce, a při tréninku rychlosti se věnujeme i technice samotného spurtu včetně videocoachingu.

Zhruba v půlce tréninku se všichni sejdeme na předem určeném místě a uděláme si pauzu. V prosluněné kavárně si můžeme dát dortík či je možné se díky doprovodnému autu občerstvit zvlastních zásob. O přestávce tak můžeme v klidu doplnit všechny výživové doplňky i tekutiny. S tím, čím si vhodně doplnit energii, poradí kdokoli ztrenérského týmu Alltraining.cz, v němž nechybí ani ochotný mechanik, který pomůže zase při defektu.

Pokud by už v téhle chvíli někdo nemohl pokračovat vtréninku nebo by byl už unavený, projede se zpět khotelu doprovodným vozidlem nebo ho někam přiblížíme. Tak budou mít všichni cyklisti příležitost podívat se i do vzdálených zákoutí ostrova a o nic nepřijdou.

Po tréninku neleníme a ještě před osprchováním a vypitím regeneračního nápoje nastartujeme regeneraci krátkým ledováním nohou vhotelovém bazénu a správným protažením sfyzioterapeutkou.

Na regeneraci je pak vyčleněné celéodpoledne, kdy je možné využítslužeb maséra či fyzioterapeuta. Každý den se tak můžeme nechat hýčkat pod dohledem zkušeného týmu tréninkového a rehabilitačního centra Alltraining.cz. Po regeneraci následují přednášky se sportovní tematikou či besedy s pozvanými hosty z řad vrcholových sportovců.

Na konci dne si společně vychutnáme večeři, někdy společně ještě posedíme v hotelovém baru nebo v hospůdce vokolí a zhodnotíme tréninkový den. Poté cyklisty čekáuž jen vydatný spánek, aby načerpali síly a těšili se na další tréninkový den s týmem Alltraining.cz.

AKTIVNÍ PROGRAM PRO DOPROVOD (S MOŽNOSTÍ HLÍDÁNÍ DĚTÍ)

Nenechávejte své protějšky doma a užijtesi společnou dovolenou na tréninkovém kempu!
Pro vaše drahé polovičky jsme připravili aktivní cyklistický celodenní program pod vedenímtrenéra. Manželky či přítelkyně si užijí sportovní dovolenou, odpočinou si od všedních povinností, a navíc zapracují na svojíkondici. Nabízí se jim jedinečná možnost vychutnat si sportovní aktivity bez starostí.

Aby se mohly plně vrhnout do každodenního sportovního programu, zajistíme pro ně hlídání dětí(od 5 let). Pak je možné bez starostí podniknoutna kole pěkný výlet po mallorských silničkách, zdokonalit techniku jízdy pod vedením trenéra a zapracovatna zvýšenícelkové fyzické kondice. Večer pak určitě rády využijí služeb fyzioterapeuta či maséra, aby si mohly užít další aktivní den.

V případě zájmu nabízíme pobyt i pro vašeho partnera za příznivou cenu bez společného celodenního tréninkového programu.

PROGRAM PRO MALÉ ZAČÍNAJÍCÍ BIKERY

Neváhejte a vezměte na tréninkový kemp i své dítě. Ve skupině vrstevníků ho naučíme základy jízdy na kole tak, aby hravě zvládlo jízdu v terénu, osvojilo si základní cyklistické návyky a dovednosti, a jízda na kolese tak pro něj stala zábavným a bezpečným sportem, který ho bude bavit stále více. Na kempu probíhají každý den tréninkové lekce, kde děti projdou kompletní metodiku nezbytných cyklistických dovedností. Všem začínajícím malým bikerům kolo rádi zapůjčíme.

Přidejte se k nám i vy a na jaře 2018 s námi vyrazte na tréninkový kemp plný nevšedních sportovních zážitků, pohody a dobré nálady. Od konce února do května jsme pro vás připravili čtrnáct turnusů, ze kterých si vybere snad každý cyklista. S námi si totiž Mallorku užije úplně každý!

Nyní můžete využít do 30. 11.  2017 nejlevnější nabídku firstminute pro jarní turnusy, které se již teď rychle plní. Více najdete na našich webových stánkách.

REZERVACE ZDE

Těšíme se na vás na Mallorce!

Za tým  tréninkového a rehabilitačního centra Alltraining.cz

Vojtěch a Tereza Beranovi

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT