Pošlete nám svůj dotaz
Pošlete nám svůj dotaz

Jméno *

E-mail *

Váš dotaz či zpráva *

Odeslat dotaz

KPŽ na Orlíku opět pro barvy týmu Alltraining.cz úspěšné.

Publikováno | Sdílet:

KPŽ na Orlíku opět pro barvy týmu Alltraining.cz úspěšné.

Uplynulou sobotu 1 .6. 2019 se cyklistické dění našeho týmu upíralo k již čtvrtému dílu seriálu horských kolo Kolo pro život na Orlíku, který je pro náš tým tím hlavním lákadlem. Protože Orlík je nedaleko Prahy očekávala se velká účast i vzhledem ke krásnému teplému počasí.

V hlavní závodě Orlík Tour Kooperativy, trasa B na 56 km se představili Radek Šimek, kterému se bohužel nedařilo a závod se nepovedl podle jeho představ, ale takový je také sport. Opakem byl Petr Hotovec, který znovu vylepšil své dosavadní maximum a závod dokončil na parádním 53. místě celkového pořadí. Luděk, který po operaci znovu závodí, dokončil závod s úsměvem na 199. místě celkového pořadí, velký obdiv.

Naše mladé nadějné mladé pušky startovali na kratší trase C, která měřila 38km a měla několik záludných míst, na které se museli všichni závodnici dát pozor. Jedním z nich byly technické sjezdy a dlouhý brod, který nadělal mnoho problémů. Naši mladíci z týmu se se všemi nástrahami trati vypořádali skvěle. Nejlépe si vedl Oliver, který trasu C dokončil na celkovém parádním 15. místě a druhý v kategorii.

Tomáš se oproti minulému roku mnoho zlepšil, ale i tak zůstává za očekáváním. Dominikovi se v tomto závodě nevedlo, a však ukázal týmové srdce a trati počkal na Káťu a pomáhal jí během závodu s tempem. Káťa přes tuto obětavost dokončila závod na nepopulární bramborové pozici v kategorii.    

TRASA C:

2./15. Oliver Lang, 6./33. Tomáš Puhlovský, 20./127. Dominik Sulek, 4./126. Kateřina Kotrčová

TRASA B:

6./53. Petr Hotovec, 22./199. Luděk Jambor

 

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT