Pošlete nám svůj dotaz
Pošlete nám svůj dotaz

Jméno *

E-mail *

Váš dotaz či zpráva *

Odeslat dotaz

Medailové rozloučení týmu Alltraining.cz se sezonou KPŽ ve stylovém Ralsku.

Publikováno | Sdílet:

Medailové rozloučení týmu Alltraining.cz se sezonou KPŽ ve stylovém Ralsku.

Nádhernou tečkou za touto sezónou se stal premiérový závod Ralsko MTB Tour. Tento závod si užili všichni, co neváhali dorazit. Ani zde rozhodně nemohl chybět tým Alltraining.cz, který se zde rozloučil se sezonou, tak ji začala a to ve velkém stylu.

Bývalý Ralský vojenský prostor je nádherným kusem krajiny. Jsou zde k vidění zelené kopečky nejrůznějších tvarů s dominantami Ralsko a Bezděz, záhadné skalní útvary, písčité brody, lesy a louky. Jako první vyletěli po betonové dráze v 11:00 borci trasy B, kteří se měli poprat s tratí dlouhou 59km. V  cíli měli, ale jen 52km a nejeden závodník z toho byl překvapený, leč výsledky závodu to nijak neovlivnilo. Celá trasa závodu měla rovinatý charakter, jelo se velmi rychle, takže čelo závodu na velké rozhlížení nemělo čas. Úzké cestičky klikatící se lesním porostem, kořenové pasáže, na kterých to místy dost drncalo, někde při nesprávně zvoleném tlaku v pneumatikách i cinkalo, či další hlubší písčité pasáže, na kterých kolo nedrželo směr ani rychlost, neposkytovaly moc času pro kochání.

 O tom svědčí časy prvních závodníků v cíli, kteří zvládli hlavní trasu za hodinu a 37 minut po nervy drásajících závěrečných spurtech. Nejlepším z našich jezdců byl na 20. místě Filip Rydval a hned za ním na 21. místě Michal Swárovský. Velmi dobře se s rovinatou tratí vypořádal jezdící trenér Vojtěch Beran, který zde prodal své silničářské zkušenosti a dojel si pro bronz a celkové pěkné 30. místo.  Ivan Šípal s jistotou prvního místa v celkovém pořadí tento závod již vynechal a dal přednost svému oblíbenému cyklokrosu, kde nedaleko Ostravy obsadil krásné 2. místo v kategorii.

Všem našim závodníkům velmi děkujeme za tak úspěšnou sezonu KPŽ. Díky Vám se přepisovala historie Alltraining.cz týmu a my jsme velmi pyšní.

TRASA B

8./20. Filip Rydval, 9./21. Michal Swárovský, 3./30. Vojtěch Beran, 7./54. Roman Štrbík, 13./70. Roman Kučera, 20./98. Karel Nykl, 8./110. Vladimír Průcha, 3./140. Zdeněk Víšek

TRASA C

2./30. Bohumil Brhel, 15./51. Tomáš Puhlovský, 17./57. Tomáš Tichý

Alltraining.cz

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT