Pošlete nám svůj dotaz
Pošlete nám svůj dotaz

Jméno *

E-mail *

Váš dotaz či zpráva *

Odeslat dotaz

Stabilizační a koordinační cvičení pod vedením fyzioterapeutky Mgr. Terezy Beranové v plném proudu

Publikováno

Přijďte si zacvičit i vy.
Protáhnete svoje tělo a připravíte, s postupnou zvyšující se zátěží, své tělo na nadcházející sezónu.

Máme za sebou již dvě lekce zaměřené na stabilizační cvičení prováděné správně tak, abyste si zbytečně nepřetěžovali svaly a posílili svaly, které se na kole nezapojují a předešli tak bolestem pohybového aparátu po celou sezónu 2015.


Nepodceňujte regeneraci, je stejně důležitá jako trénink!

Publikováno

Jakákoli fyzická námaha vyvolává únavu. Víte, jak si s ní poradit? Opakování je matka moudrosti - strečink, masáž, sauna... V dnešním článku si s trenérem Vojtěchem Beranem vzpomeneme na co byste, při správném tréninku neměli nezapomínat.


Regenerace VI. : Detoxikaci organismu nevyužívají pouze cyklisté

Publikováno

Přinášíme článek o alternativní regenerační metodě, kterou můžete efektivně zapojit do vašeho tréninkového regeneračního procesu. Po přečtení předchozích článků byste už měli mít docela jasný obraz o tom, co je pro vaše tělo a váš výkon důležité udělat, abyste se cítili patřičně fit, trénink vás bavil a vaše výkonnost se mohla posouvat stále výš a výš. Na závěr seriálu článků o regeneraci jsme si proto nechali detoxikaci organismu, se kterou jste se mohli letos poprvé setkat i na soustředění na Mallorce.


COMPEX - jednička na trhu elektrostimulace

Publikováno

Použití elektřiny ke stimulaci nervového systému a vyvolání odpovídající mechanické svalové reakce je jednoduchý princip prověřený více mnohaletým intenzivním vývojem. Švýcarská firma Compex je od počátku tohoto oboru světovou jedničkou a její výrobky jsou pověstné svojí kvalitou a spolehlivostí. Špičkové výzkumné týmy, které se na vývoji této firmy podílely a podílí, dosáhly u svých produktů velmi přesného, účinného a bezpečného zacílení účinků elektrostimulace a poskytují tak značce Compex bezkonkurenční převahu v daném odvětví.


Regenerace V. : Přínosy saunování v tréninkovém procesu

Publikováno

Konec letních dnů se nám již pomalu naplnil, podzim tluče na dveře, všechny vrcholné soutěže již máte jistě zdárně za sebou a s příchodem prvních chladných dnů jste si zajisté vzpomněli na příjemně strávené chvilky v teplém domečku, doprovázené mnoha historkami a soutěžemi, kdo vydrží v teple déle či kdo skočí po hlavě do bazénku s ledovou vodou. Ano, nemýlíte se, dnešní článek Vám napoví, jak to vlastně se saunováním je.