Poradit
Potřebujete poradit?
Potřebujete poradit?

E-mail *

Váš dotaz *

Odeslat dotaz

SuperBiker na Šumavském MTB Maratonu

Publikováno | Sdílet:

Nádherná krajina, za kterou se vyplatí jet i daleko na jih Čech. Skvělé zázemí uprostřed lesa je sice útulnější, ale lidé se sem vejdou a můžou fandit na startu i v cíli. Závod na Šumavě nabízí mnoho lákadel, ať už pro závodníky nebo účastníky – CHKO Šumava, průjezd historickým Vimperkem, výhledy, skot a koně. A takovouto nádheru a si tým Alltraining.cz nemohl nechat ujít a stejně tak ani náš projekt SuperBiker, kterým se pro tentokrát stal mladý začínající biker Adam Cabák. K dispozici byly dvě trasy Trasa B: délka 61 km / převýšení 1251 m , Trasa C: délka 30 km / převýšení 769 m

Již od prvního setkání bylo na Adamovi vidět nadšení do cyklistiky. Ve svých 22 letech je opravdu v začátcích, zejména když kouzlo horského kola objevil teprve před dvěma lety. Veškeré cyklistické návyky se teprve učí, protože začínal s hokejem, a to je absolutně odlišný sport, co se týče do délky i samotné přípravy.

Zkušený trenér Vojtěch Beran a Adam Ptáčník osvětlili velmi důležité informace ohledně optimální přípravy před závodem, jak technické, tak praktické. Díky spolupráci s nutriční firmou Nutrend jsme mohli předat jako dárek kompletní suplementy na závod. Energie je nezbytným motorem pro výkon, a tak jsme Adamovi rozplánovali přesně kdy a jakou energii má doplňovat. Teď už nezbývalo nic jiného než Adamovi popřát hodně štěstí při závodě.

Po dokončení závodu na Adama čekalo zhodnocení výkonu a následné doporučení k následnému programu a tréninku. Jako třešničkou na dortu bylo vyhlášení na podiu a předání našeho chytrého dresu a měsíc tréninku zdarma pod vedením Vojtěcha Berana.

 

CHCETE SI I VY VYZKOUŠET VIP DEN JAKO PROFESIONÁLNÍ SPORTOVEC A STÁT SE SUPERBIKEREM?  

REGISTRACE DO PROJEKTU ZDE

NEVÁHEJTE VYUŽÍT TRENÉRSKÉ SLUŽBY ALLTRAINING.CZ PRO DALŠÍ ZÁVOD SERIÁLU KPŽ V NOVEM MĚSTĚ NA MORAVĚ - DRÁSAL 13. -14.8. 2022.

Vy, co jste neměli štěstí, nebo máte ostych, stavte se u stánku Alltraining.cz při kterémkoliv závodě Kolo pro život. Poradíme vám, jak správně zatížit organismus, nastavit správný posed, s tréninkem a s mnoha dalšími věcmi týkajících se cyklistiky. Můžete si zdarma vyzkoušet různé pomocníky tréninku od všech zúčastněných sponzorů. Nebo se k nám přijďte rozcvičit před závodem!

ZAČÍNÁ SE V 8:00 U STÁNKU ALLTRAINING V PROSTRANSTVÍ CÍLE.

Těší se na vás Team tréninkového centra Alltraining.cz

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT