Poradit
Potřebujete poradit?
Potřebujete poradit?

E-mail *

Váš dotaz *

Odeslat dotaz

Znojmo burčák tour a další úspěchy pro Alltraining.cz

Publikováno | Sdílet:

Již třetí celovíkendový festival seriálu Kolo pro život Znojmo burčák tour. Závod s největší účastí! Pohostinná jižní Morava s nejlepší občerstvovačkou, jednoduchými a rychlými trasami křižující vinohrady bez velkých převýšení. Co víc si přát. Zázemí je umístěno v krásném areálu Louckého kláštera. Ideální program na celý víkend s rodinou. Alltraining.cz u toho samozřejmě nemohl chybět a s ním i projekt SuperBiker.

Znojmo patří k nejoblíbenějším závodům s největší účastí a potvrdilo opět i letos. A v takové velké konkurenci se jezdci týmu Alltraining.cz neztratili, zejména Tereza Beranová, která potvrdila své kvalita a ovládla na trase C svou kategorii. Adam Ptáčník na své oblíbené rovinaté trati také uspěl zejména v celkovém pořadí obsadil velmi pěkné 22. místo a bohužel v silné kategorii (30-39.let 5. místo) Vojtěch Beran na dlouhé trase také potvrdil velmi dobrou výkonnost, kdy obsadil celkové 46.místo a 8. v kategorii. Na našem stánku v chytré poradenské zoně se opět sešlo mnoho známých tváří a jejich cíl byl jediný pořádně si zazávodit.

Další věcí, které jsme se věnovali, byl projekt SuperBiker, kterým se pro tento závod stal Miloslav Z., který je vášnivým amatérským bikerem a Kola pro život se účastní pravidelně, leč cyklistické návyky mu chyběly. Proto den profesionála, kterým se Miloslav stal na jeden den, si mohl užít naplno a dozvědět se mnoho užitečných rad, které mu budou přínosné do dalších závodů a zejména tréninků, protože jednou z cen byl měsíc tréninku zdarma pod odborným dohledem trenéra Vojtěcha Berana.

 

CHCETE SI I VY VYZKOUŠET VIP DEN JAKO PROFESIONÁLNÍ SPORTOVEC A STÁT SE SUPERBIKEREM?  

REGISTRACE DO PROJEKTU ZDE

NEVÁHEJTE VYUŽÍT TRENÉRSKÉ SLUŽBY ALLTRAINING.CZ PRO DALŠÍ ZÁVOD SERIÁLU KPŽ V PLZNI 10.9. 2022.

Vy, co jste neměli štěstí, nebo máte ostych, stavte se u stánku Alltraining.cz při kterémkoliv závodě Kolo pro život. Poradíme vám, jak správně zatížit organismus, nastavit správný posed, s tréninkem a s mnoha dalšími věcmi týkajících se cyklistiky. Můžete si zdarma vyzkoušet různé pomocníky tréninku od všech zúčastněných sponzorů. Nebo se k nám přijďte rozcvičit před závodem!

ZAČÍNÁ SE V 8:00 U STÁNKU ALLTRAINING V PROSTRANSTVÍ CÍLE.

Těší se na vás Team tréninkového centra Alltraining.cz

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT