Pošlete nám svůj dotaz
Pošlete nám svůj dotaz

Jméno *

E-mail *

Váš dotaz či zpráva *

Odeslat dotaz

9. ROČNÍK JÍZDY NA ŘÍP ANEB ROZLOUČENÍ SE SEZÓNOU 2018

Publikováno

9. ROČNÍK JÍZDY NA ŘÍP ANEB ROZLOUČENÍ SE SEZÓNOU 2018

7. 10. 2018

JÍZDA NA BÁJNÝ ŘÍP, 9. ROČNÍK - VEŘEJNÁ AKCE

ROZLUČTE S LETOŠNÍ CYKLISTICKOU SEZÓNOU NA BÁJNÉM ŘÍPU S ALLTRAINING.CZ V NEDĚLI 7. 10. 2018!

Zdravíme všechny příznivce cyklistiky a Alltraning.cz! Přijeďte se již PO DEVÁTÉ rozloučit s letošní cyklistickou sezónou společnou vyjížďkou na bájný Říp. Užijte si pohodové nedělní dopoledne a vydejte se krásnou krajinou podél Vltavy, až na bájný Říp, kde se občerstvíme a vyrazíme zpět… Z pravidelné vyjížďky se pro mnohé stala tradice, která je vždy pěknou zážitkovou tečkou za uplynulou sezónou.

Srdečně zváni jsou nejen členové Alltraining.cz a příznivci seriálu Kolo pro život, ale každý, kdo má rád cyklistiku!!! Start 9:30 hod od provozovny tréninkového a rehabilitačního centra Alltraining.cz.

TRENÉRSKÉ VEDENÍ:

Vojtěch Beran a team Alltraining.cz a pozvaní hosté

KAM POJEDEME?

Směr ŘÍP, jestliže se chcete připojit po cestě nebo až na samotném Řípu, jste vítáni taktéž, předpokládaný příjezd na ŘÍP je okolo 12. hod.

KDE A KDY SE SEJDEME?

Prezentace uvnitř Areálu ZŠ ÚSTAVNÍ v neděli 7. 10. 2018 v 8: 30 - 9:10 (budova tělocvičny)

Před provozovnou tréninkového centra Alltraining.cz si ve stánku vyzvednete symbolické startovní číslo s energetickým dárkem od firmy Nutrend, aby vám po cestě nedošla energie a v 9:30 společně vyrazíme.

Symbolické startovné 50Kč

Areál ZŠ ÚSTAVNÍ, před provozovnou Alltraining.cz.

Hlivická 1/ 400, Praha 8, Bohnice. Parkování možné v přilehlých ulicích okolo areálu ZŠ ÚSTAVNÍ, kde sídlí tréninkové a rehabilitační centrum Alltraining.cz.

TRASA:

Bohnice – až na Říp stále po ČERVENÉ turistické značce – Klecánky – Husinec – Řež – Libčice – Chvatěruby – Dolany - Kralupy – Nelahozeves zámek – Hleďsebe – Nové Ouholice – Vepřek – Ctiněves – ŘÍP (zpět dle času nejkratší cestou silnice/ terén, zpevněné cesty)

PROFIL TRASY NA ŘÍP (48 KM):

Kolik volného času potřebujete?

Ideálně si nechte volno celou neděli. Dle zdatnosti se během cesty můžete vrátit, či si nadšenci mohou ještě vyjížďku v závěru prodloužit. Předpokládaná časová délka 4-6 hod, odhadovaná délka cca 85 - 95 km.

NA CO NEZAPOMENOUT:

Funkční MTB kolo, přilbu, pití, jídlo a dobrou náladu!

Každý jede na vlastní nebezpečí a bere na vědomí, že bude respektovat pravidla silničního provozu a pokynů pořadatele akce.

Loni nás bylo osmdesát, tak přijeďte, ať si v partě cyklistů užijete skvělý den!

V NEDĚLI 7. 10. 2018 SE NA VÁS TĚŠÍME!!!

Za team Alltraining.cz

Vojtěch Beran

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT