Pošlete nám svůj dotaz
Pošlete nám svůj dotaz

Jméno *

E-mail *

Váš dotaz či zpráva *

Odeslat dotaz


Nadšený Super Biker a Chytří traséři radili ve Znojmě

Publikováno

Ani na Moravě nemohl chybět velmi oblíbený projekt Alltraining.cz Super Biker aneb zažij jeké je být na den profesionálem. Závodníků se zde sešel velký počet a tentokrát se štěstí usmálo na Michala, který do Znojma přicestoval až ze severních Čech.Chytří traséři Alltraining.cz pomáhali i v Chrudimi

Publikováno

Chytří traséři a projekt Super Biker od Alltraining.cz nemohl chybět ani na KPŽ v Chrudimi. Svůj den profesionála si Tomáš vychutnal plnými doušky i se svým synem. Po komplexním seznámení s naším tréninkovým a rehabilitačním centrem se klukům vše natolik zalíbilo, že se s námi vrhnou oba do trénování a těší se i na poslední kemp techniky v letošním roce v Koutech, kde se ujistí ve své technice a zbaví strachu ze sjezdů.


Super Biker jako dárek - zážitkový den ve Varech se vším všudy

Publikováno

Projekt Alltraining.cz Super Biker byl i součástí i KPŽ Karlovarského bikemaratonu. Již před startem bylo jasné, kdo se Super Bikerem stane, protože přítelkyně Tereza obdarovala svého přítele Milana tímto zážitkem.  Abychom umocnili prožití jeho dnu profesionála, vybrali jsme Terezu, jako druhou Super Bikerku. Po obdržení této zprávy byly oba naprosto nadšení a už se nemohli dočkat soboty.